Aquapark Canevaworld

Caneva World je rozsáhlý tématický park skládájící se ze čtyř hlavních částí: z akvaparku Aquaparadise, z filmového Movielandu, z modelu středověkého hradu a z restaurace Rock Star. Caneva World se nachází na jihovýchodním pobřeží jezera Lago di Garda, mezi městečky Lazise a Peschiera del Garda. Poblíž komplexu stojí další zábavní park Gardaland.

K největším trhákům vodního světa Aquaparadise patří tobogán s volným pádem Stukas Boom, obří klouzačka ze sopky Kamika nebo skluzavka Water Jump s unikátním dopadem do vody. Menší děti si užijí v zátoce s bílou písečnou pláží a v bazénu s pirátskou plachetnicí. Nechybí ani plavecký bazén, líná řeka, umělé vlnobití a rozlehlé relaxační plochy.

Ve středověkém hradu se nachází dobová krčma a váš oběd tam budou doprovázet vystoupení historicky stylizovaných umělců. V létě se v Caneva Worldu pořádají celonoční diskotéky.

Vstupné pro dospělého činí 28 € a pro dítě 22 € (nad 140 cm, ceny z roku 2017). Park nabízí v rámci vstupného spoustu slev při kombinacích jako jsou skupiny, senioři atd. Je možné také zakoupit společnou vstupenku do movielandu. Oficiální stránky naleznete pod touto adresou www.canevaworld.it.