Hotel San Carlo

Kód: SC101546
Gardské jezero - Malcesine
29.03.2024 - 19.10.2024

5% sleva do 30.4.

Venkovní bazén

Nabídka 7=6

Hotel San Carlo se nachází na panoramatické pozici v oblíbeném letovisku Malcesine u jezera Lago di Garda (Itálie). Hotel San Carlo je vybaven vstupní halou s recepcí, restaurací, barem, jídelním sálem a parkovištěm. Hostům je k dispozici rozlehlá zahrada s olivovníky a venkovním bazénem s vířivkou. K jezeru je to cca 400 m.


Hotel San Carlo nabízí ubytování se snídaní formou bufetu.


Ubytováni budete na pokojích s vlastním sociálním zařízením, TV, trezorem a wi-fi. Pokoje Comfort mají navíc balkón.


Jezero Lago di Garda se nachází na severu Itálie. Romanticky se na něm rozprostírají malé ostrůvky, ke kterým vás zaveze výletní loď. Panuje zde příjemné, středomořské klima a díky příznivým povětrnostním podmínkám je Lago di Garda ideálním místem pro vodní sporty jako kitesurfing, windsurfing a plachtění. Je rájem pro milovníky mountain bike a horolezectví. Další tipy na výlety najdete zde: výlety v okolí Lago di Garda. Užijte si báječnou dovolenou u jezera Lago di Garda a nezapomeňte ochutnat místní speciality a vynikající vína.


Pokoje

Dvoulůžkový pokoj Standard (cca 15 m2, min. 2 osoby / max. 3 osoby): sprcha nebo vana / WC, fén. TV, telefon, trezor, wi-fi

Dvoulůžkový pokoj Standard s výhledem na jezero (cca 15 m2, min./max. 2 osoby): sprcha nebo vana / WC, fén. TV, telefon, trezor, wi-fi

Dvoulůžkový pokoj Comfort (cca 16 m2, min./max. 2 osoby): sprcha nebo vana / WC, fén. TV, telefon, trezor, wi-fi, balkón

Příjezd možný denně, minimální délka pobytu jsou 2 noci (kromě hlavní sezony - 5 nocí).

Parkoviště u hotelu zdarma.

Hotel akceptuje platbu kreditní kartou Visa a Mastercard.

V hotelu se domluvíte anglicky, německy a italsky.


CHECK-IN: od 15:00 hod.

CHECK-OUT: do 10:00 hod.

POBYTOVÁ TAXA: cca € 2,50 na osobu a den, platí se na místě v hotelu

V případě obsazení pokoje 2 plně platícími osobami obdrží děti na přistýlce následující slevu:
  • od 0 - 1 let 100% (ubytování)
  • od 2 - 5 let 70% (ubytování)
  • od 6 - 11 let 50% (ubytování)
Sleva dle data příjezdu:
  • Zůstaň 7 - Zaplať 6 09.05.2024 - 20.09.2024
  • Zůstaň 5 - Zaplať 4 21.09.2024 - 19.10.2024

Město Malcesine se svým historickým centrem, dlouhou promenádou, menšími plážemi a vynikajícími restauracemi je jedním z nejkrásnějších a nejoblíbenějších měst u jezera Lago di Garda. Leží na jeho východním pobřeží, severně od města Garda. Vyjeďte si panoramatickou lanovkou na horu Monte Baldo (2.218 m.n.m.), tyčící se přímo nad městem Malcesine. Otevře se Vám odsud pohled na celé jezero. Je výborným cílem pro nadšence horské turistiky a kolařů. Z vrchu můžete jet po hřebenech směrem na Torbole či opačným směrem na Torri del Benaco.


V historickém centru propleteném úzkými uličkami s řadou barů, kaváren, obchodů a restaurací určitě zavítejte na hrad Scaligerů, z jehož věže se naskýtá překrásný výhled na okružní zdi tří nádvoří a na jezero Lago di Garda. Hrad Scaligerů s opevněním a středověkou věží pochází ze 13. století a byl vyhlášen národní památkou. V centru města naleznete také Kapitánský palác v gothicko-benátském stylu s nástěnnými malbami. V roce 1786 byl na místní radnici vyslýchán Wolfgang Goethe z důvodu podezření ze špionáže, neboť si kreslil skici hradu. Goethe na tento incident vzpomíná ve svém díle o cestě do Itálie. Další významné památky města Malcesine jsou kostel Santa Maria della Fontana z 11. století, kostel sv. Štěpána a radnice z 18. století.


K městu patří také malý přístav s barevnými domky, v němž kotví luxusní jachty movitých návštěvníků i tradiční rybářské loďky. Přejeďte lodí na druhou stranu do městečka citronovníků Limone sul Garda a vyzkoušejte žlutou specialitu Limoncello – likér z citrónů. Na své si zde přijdou vyznavači vodních sportů (kitesurf, windsurf, plachtění) i pěší turistiky. Jezero umožňuje příjemné koupání na oblázkových plážích s prudším vstupem do vody.

Nové hodnocení

Emailová adresa nebude zveřejněna

Kontaktní údaje

Vaše poptávka / dotaz na nás

Prosím dejte souhlas se zpracováním osobních dat

Přečetl jsem si předpisy o ochraně osobních údajů a souhlasím se zpracováním osobních údajů Nicnezpryc dle článku 13 zákona Nr. DS-GVO 2016/679.

naposledy shlédnuté

2 noci od 2.000


Všechny nabídky