Hotel Antico Monastero

Kód: SC101065
Gardské jezero - Toscolano
16.03.2024 - 02.11.2024

Děti do 8 let zdarma

Venkovní bazén

Přímo u jezera

Hotel Antico Monastero ve městě Toscolano Maderno je komplex 3 budov ležící na břehu jezera Lago di Garda (Itálie). Antico Monastero byl přebudován ze starobylého kláštera ze 14. století a je rozdělen na hotel a na residenci. Hotel leží v krásném klidném prostředí obklopený zelení, se zahradou, venkovním bazénem s lehátky a slunečníky a dětským bazénem. Do centra města Toscolano Maderno je to cca 500 m. K vybavení hotelu Antico Monastero s celkem 106 pokoji patří recepce, restaurace, pizzeria, bar, výtah, soukromá pláž, stolní tenis, dětské hřiště, minimarket (cca od půlky května do půlky září), tenisové kurty (za poplatek), fotbalové hřiště, wi-fi zdarma a internetový koutek (za poplatek). Nabíjecí el. stanice pro kola a auta a úschovna kol u hotelu. Pro děti hotel nabízí animaci v měsících červenec a srpen (v německém a italském jazyce). Parkoviště u hotelu zdarma.


Hotel nabízí stravování formou polopenze: snídaně formou bufetu a večeře menu s možností volby hlavního chodu. Hotelová kuchyně na vyžádání připravuje i bezlepkovou a vegetariánskou stravu.


V okolí Toscolano Maderno můžete navštívit amfiteátr pod širým nebem "Vittoriale" a botanickou zahradu v Gardone Riviera. Za návštěvu rozhodně stojí zábavní park Gardaland a aquapark Canevaworld či Movieland (svět filmu – kombinace atrakcí, filmových show a kaskadérských přehlídek) u města Peschiera del GardaVerona – „město Romea a Julie“ (historické centrum, Arena – opera pod širým nebem) a nádherné útesy u Manerby. V historickém městě Sirmione si můžete prohlédnout "Grotte di Catullo" – zříceninu impozantní římské vily, archeologické ruiny na více než 20.000 m2. Jezero Lago di Garda může uspokojit i ty nejnáročnější milovníky vodních sportů a hustá síť turistických stezek a cyklostezek v nádherné přírodě nadchne všechny aktivně založené turisty. Další tipy na výlety najdete zde.


Pokoje


Dvoulůžkový pokoj Standard (cca 18 m², min. 2 dospělí / max. 2 dospělí + 1 dítě): sprcha/WC, fén, SAT-TV, telefon, trezor, klimatizace / topení, lednička, wi-fi

Dvoulůžkový pokoj s balkonem (cca 18 m², min. 2 dospělí / max. 2 dospělí + 1 dítě): sprcha/WC, fén, SAT-TV, trezor, telefon, balkon nebo terasa, klimatizace / topení, lednička, wi-fi

Hotel má bezbariérový přístup, na vyžádání bezbariérové pokoje.

Klimatizace v ceně.

Nabíjecí el. stanice pro auta k dispozici.

Domácí zvířata jsou vítána (poplatek cca € 10,00 za den, k zaplacení na místě).

Tenisové kurty za poplatek (cca € 10,00 / 1 hod). Jsou zde celkem 3 tenisové kurty.

Bezplatné parkoviště u hotelu (do vyčerpání kapacit).

Příjezd možný denně, minimální délka pobytu jsou 3 noci.

Miniclub pro děti (v anglickém a německém jazyce) v měsících červenec a srpen.

Hotel akceptuje platbu kreditní kartou: všechny kromě Amex a Diners

V hotelu se domluvíte italsky, německy a anglicky.

Dětská židle k dispozici zdarma, dětská postýlka za poplatek cca 10 € / den (nutné předem objednat).


CHECK-IN: od 15:00 hod.

CHECK-OUT: do 10:00 hod.

POBYTOVÁ TAXA: cca € 2,00 na osobu a den, platí se na místě v hotelu

V případě obsazení pokoje 2 plně platícími osobami obdrží děti na přistýlce následující slevu:
  • od 0 - 7 let 100% (ubytování)
  • od 8 - 13 let 50% (ubytování)
  • >14 let 30% (ubytování)

Městečko Toscolano Maderno se nachází na západním pobřeží jezera Lago di Garda a nabízí nespočet příležitostí k výletům pěším, na kole ale i v koňském sedle. Toscolano Maderno se skládá ze dvou částí – Toscolano a Maderno, oddělených potokem Toscolano, a dalších několika osad. Toscolano lemují dvě veřejné pláže a dlouhá promenáda s pouličními kavárnami, bary a butiky. Nedaleko Toscolana se nachází i největší zábavní park svého druhu, který ocení zejména rodiče s dětmi.


Toscolano Maderno čítá 7.979 obyvatel a spadá pod okres Brescia (Lombardia). Je římského původu, což dokazují pozůstatky velké vily, ve které se dochovaly nádherné mozaiky. Město Toscolano Maderno je známé díky výrobě papíru. V roce 1300 zde byla založena jedna z nejstarších výroben papíru v Evropě. Z tohoto důvodu je často nazýváno „valle delle Cartiere“, což v překladu znamená údolí papíru.

Na vyvýšenině Supina můžete navštívit svatyni „Santuario di Supina“ z konce 14. století. Můžete se vydat k úžasným vodopádům „Cascata del Pisot“, objevovat okolní historická města a poznat kuriózní stará řemesla. V místních restauracích můžete ochutnat lokální produkty a speciality, především ryby z jezera Lago di Garda jako např. pstruhy, štiky či sardinky. Pro ty, co chtějí vyzkoušet něco nového a dostat se blíže k fantastickému světu jachtingu, mohou zarezervovat kurz plachtění a naučit se kormidlovat loď. Kdo má rád horskou turistiku, může zkusit cca 3 hodinový výšlap k horské chatě „Rifugio Campei di Fondo“ v nadmořské výšce 804 metrů. V okolí města Toscolano můžete obdivovat typické terasy a skleníky s citrusy.


Co určitě nesmíte opomenout, je výlet lodí k nejznámějšímu ostrovu jezera – Isola del Garda. Navštivte nedaleké město Gardone a jeho památník Italů – „Vittoriale“ nebo zavítejte do města Saló s oblíbeným trhem, který se pořádá každou sobotu. Přejeďte lodí do historického města Malcesine na východním pobřeží jezera a vyjeďte si lanovkou na pohoří Monte Baldo. Budete odtud mít skvělý výhled na celé jezero Lago di Garda.

Nové hodnocení

Emailová adresa nebude zveřejněna

Kontaktní údaje

Vaše poptávka / dotaz na nás

Prosím dejte souhlas se zpracováním osobních dat

Přečetl jsem si předpisy o ochraně osobních údajů a souhlasím se zpracováním osobních údajů Nicnezpryc dle článku 13 zákona Nr. DS-GVO 2016/679.

naposledy shlédnuté

3 noci od 4.115


Všechny nabídky