Hotel Antico Monastero

Kód: 110548
Lago di Garda - Toscolano
Hotel

Hotel Antico Monastero ve městě Toscolano Maderno je komplex 3 budov ležící na břehu jezera Lago di Garda (Itálie). Antico Monastero byl přebudován ze starobylého kláštera ze 14. století a je rozdělen na hotel a na residenci. Hotel leží v krásném klidném prostředí obklopený zelení, se zahradou, venkovním bazénem s lehátky a slunečníky a dětským bazénem. Do centra města Toscolano Maderno je to cca 500 m. K vybavení hotelu Antico Monastero s celkem 84 pokoji patří recepce, restaurace, pizzeria, bar, výtah, soukromá pláž, stolní tenis, dětské hřiště, minimarket (cca od půlky května do půlky září), tenisové kurty (za poplatek), fotbalové hřiště, wi-fi zdarma a internetový koutek (za poplatek). Parkoviště u hotelu zdarma. 

Hotel nabízí stravování formou polopenze: snídaně formou bufetu a večeře menu s možností volby hlavního chodu. Hotelová kuchyně na vyžádání připravuje i bezlepkovou a vegetariánskou stravu. Pro děti nabízí animaci v měsících červenec a srpen (v německém a italském jazyce).

V okolí Toscolano Maderno můžete navštívit amfiteátr pod širým nebem "Vittoriale" a botanickou zahradu v Gardone Riviera. Za návštěvu rozhodně stojí zábavní park Gardaland a aquapark Canevaworld či Movieland (svět filmu – kombinace atrakcí, filmových show a kaskadérských přehlídek) u města Peschiera del Garda, Verona – „město Romea a Julie“ (historické centrum, Arena – opera pod širým nebem) a nádherné útesy u Manerby. V historickém městě Sirmione si můžete prohlédnout "Grotte di Catullo" – zříceninu impozantní římské vily, archeologické ruiny na více než 20.000 m2. Jezero Lago di Garda může uspokojit i ty nejnáročnější milovníky vodních sportů a hustá síť turistických stezek a cyklostezek v nádherné přírodě nadchne všechny aktivně založené turisty. Další tipy na výlety najdete zde.


Pokoje

Dvoulůžkový pokoj Standard (cca 18 m², min. 2 dospělí / max. 2 dospělí + 1 dítě): sprcha/WC, fén, SAT-TV, telefon, trezor, klimatizace / topení

Dvoulůžkový pokoj s balkonem (cca 18 m², min. 2 dospělí / max. 2 dospělí + 1 dítě): sprcha/WC, fén, SAT-TV, trezor, telefon, balkon, klimatizace / topení

Dvoulůžkový pokoj s max. 2 přistýlkami (cca 20 m², min. 2 dospělí / max. 2 dospělí + 2 děti): sprcha/WC, fén, SAT-TV, trezor, telefon, klimatizace / topení

Jednolůžkový pokoj Standard (cca 10 m², min. / max. 1 dospělý): sprcha/WC, fén, SAT-TV, telefon, trezor, klimatizace / topeníHotel nemá bezbariérový přístup.

Klimatizace v ceně.

Domácí zvířata jsou vítána (poplatek cca € 10,00 za den, k zaplacení na místě).

Tenisové kurty za poplatek (cca € 8,00 / 1 hod). Jsou zde celkem 3 tenisové kurty.

Bezplatné parkoviště u hotelu (do vyčerpání kapacit).

Příjezd možný denně, minimální délka pobytu jsou 3 noci.

Miniclub pro děti (v německém jazyce) v měsících červenec a srpen.

Hotel akceptuje platbu kreditní kartou: Visa, Mastercard.

V hotelu se domluvíte italsky, německy a anglicky.

Wi-fi ve veřejných prostorách v ceně, na pokoji za poplatek (více info v hotelu).

Sleva 10% za včasnou rezervaci do 31.1.


Check-in: od 15:00 hod.
Check-out: do 10:00 hod.
Pobytová taxa: cca € 2,00 na osobu a den
V případě obsazení pokoje 2 plně platícími osobami obdrží děti na přistýlce následující slevu:
  • od 0 - 7 let 100.00%
  • od 8 - 13 let 50.00%
  • >14 let 30.00%
  • od 2 - 7 let 100.00%
  • od 8 - 13 let 50.00%
  • >14 let 30.00%

Městečko Toscolano Maderno se nachází na západním pobřeží jezera Lago di Garda a nabízí nespočet příležitostí k výletům pěším, na kole ale i v koňském sedle. Toscolano Maderno se skládá ze dvou částí – Toscolano a Maderno, oddělených potokem Toscolano, a dalších několika osad. Toscolano lemují dvě veřejné pláže a dlouhá promenáda s pouličními kavárnami, bary a butiky. Nedaleko Toscolana se nachází i největší zábavní park svého druhu, který ocení zejména rodiče s dětmi.


Toscolano Maderno čítá 7.979 obyvatel a spadá pod okres Brescia (Lombardia). Je římského původu, což dokazují pozůstatky velké vily, ve které se dochovaly nádherné mozaiky. Město Toscolano Maderno je známé díky výrobě papíru. V roce 1300 zde byla založena jedna z nejstarších výroben papíru v Evropě. Z tohoto důvodu je často nazýváno „valle delle Cartiere“, což v překladu znamená údolí papíru.


Na vyvýšenině Supina můžete navštívit svatyni „Santuario di Supina“ z konce 14. století. Můžete se vydat k úžasným vodopádům „Cascata del Pisot“, objevovat okolní historická města a poznat kuriózní stará řemesla. V místních restauracích můžete ochutnat lokální produkty a speciality, především ryby z jezera Lago di Garda jako např. pstruhy, štiky či sardinky. Pro ty, co chtějí vyzkoušet něco nového a dostat se blíže k fantastickému světu jachtingu, mohou zarezervovat kurz plachtění a naučit se kormidlovat loď. Kdo má rád horskou turistiku, může zkusit cca 3 hodinový výšlap k horské chatě „Rifugio Campei di Fondo“ v nadmořské výšce 804 metrů. V okolí města Toscolano můžete obdivovat typické terasy a skleníky s citrusy.


Co určitě nesmíte opomenout, je výlet lodí k nejznámějšímu ostrovu jezera – Isola del Garda. Navštivte nedaleké město Gardone a jeho památník Italů – „Vittoriale“ nebo zavítejte do města Saló s oblíbeným trhem, který se pořádá každou sobotu. Přejeďte lodí do historického města Malcesine na východním pobřeží jezera a vyjeďte si lanovkou na pohoří Monte Baldo. Budete odtud mít skvělý výhled na celé jezero Lago di Garda.


Jezero Lago di Garda se nachází na severu Itálie. Romanticky se na něm rozprostírají malé ostrůvky, ke kterým vás zaveze výletní loď. Panuje zde příjemné, středomořské klima a díky příznivým povětrnostním podmínkám je Lago di Garda ideálním místem pro vodní sporty jako kitesurfing, windsurfing a plachtění. Je rájem pro milovníky mountain bike a horolezectví. Pro další tipy na výlety klikněte zde: tipy na výlety u jezera Lago di Garda .

Nové hodnocení

Emailová adresa nebude zveřejněna

Aktuálně bohužel nejsou k dispozici žádné speciální nabídky...

Kontaktujte nás

Kontaktní údaje

Vaše poptávka / dotaz na nás

Prosím dejte souhlas se zpracováním osobních dat

Přečetl jsem si předpisy o ochraně osobních údajů a souhlasím se zpracováním osobních údajů Nicnezpryc dle článku 13 zákona Nr. DS-GVO 2016/679.

naposledy shlédnuté


Všechny nabídky