Villaggio Albergo Casa e Lago

Kód: SC101116
Gardské jezero - Brenzone sul Garda (VR)
22.03.2024 - 02.11.2024

Přímo u jezera

Venkovní bazén

Výhled na jezero

Villaggio Casa e Lago se nachází v městečku Brenzone sul Garda u jezera Lago di Garda na severu Itálie. Nedaleko se nachází oblíbené letovisko Malcesine se svým historickým centrem, dlouhou promenádou, menšími plážemi a vynikajícími restauracemi. Leží na jeho východním pobřeží, severně od města Garda. Vyjeďte si panoramatickou lanovkou na horu Monte Baldo (2.218 m.n.m.), tyčící se přímo nad městem Malcesine. Otevře se Vám odsud pohled na celé jezero. Je výborným cílem pro nadšence horské turistiky a kolařů. Z vrchu můžete jet po hřebenech směrem na Torbole či opačným směrem na Torri del Benaco.


Villaggio Casa e Lago se skládá z celkem 15 bungalowů o velikosti cca 40 m2. Bungalowy nad bazénem mají dva pokoje (ložnici se dvěma lůžky a obývací pokoj s patrovou postelí a jednolůžkem), koupelnu se sprchou, fén, kuchyňský kout, trezor, TV, kávovar, wi-fi a terasu s posezením a výhledem na jezero. Bungalowy pod bazénem mají v přízemí obývací pokoj s kuchyňským koutem a verandu s posezením. V prvním patře 2 pokoje z nichž jeden s patrovou postelí a jednolůžkem a druhý se dvěma lůžky. Hostům je k dispozici venkovní bazén s vířivkou, bazének pro děti, lehátka a slunečníky (dle dispozice) v zahradě s olivovníky. U bazénu je bar Papagayos Bar a restaurace, kde si můžete dát lahodný koktejl a něco chutného na oběd či večeři. Zdarma ping pong, minigolf za poplatek. Parkoviště je u kempu zdarma.


Jezero Lago di Garda je největší jezero v Itálii. Nachází se na severu Itálie, pouhých 30 km od Verony. Nabízí nádherné přírodní scenérie plné barev, obklopené Dolomity Brenta na severu a mírnými svahy a kopcovitou krajinou na jihu. Nejvyšší horou v okolí je se svými 2.218 m.n.m. Monte Baldo. Sever je tedy charakterizován spíše strmými a vysokými svahy, kdežto jih zasazený do Pádské nížiny má blízko ke středomořskému biotopu. Na jezeře je možno spatřit bezpočet ostrůvků. Mezi nejznámější patří Isola del Garda, San Biagio, Trimelone a Sogno. Casa e Lago je ideální pro podníkání výletů po okolí: zábavní park Gardaland, svět filmu Movieland nebo aquapark Caneva World.


Ubytování


Bungalow Standard (cca 40m2, min. 2 osoby / max. 5 osob): Bungalowy nad bazénem mají dva pokoje (ložnici se dvěma lůžky a obývací pokoj s patrovou postelí a jednolůžkem), koupelnu se sprchou, fén, kuchyňský kout, trezor, TV, kávovar, wi-fi a terasu s posezením a výhledem na jezero. Bungalowy pod bazénem mají v přízemí obývací pokoj s kuchyňským koutem a verandu s posezením. V prvním patře 2 pokoje z nichž jeden s patrovou postelí a jednolůžkem a druhý se dvěma lůžky.

Bungalow Classic Ruggero (cca 40m2, min. 2 osoby / max. 5 osob): Bungalowy nad bazénem mají dva pokoje (ložnici se dvěma lůžky a obývací pokoj s patrovou postelí a jednolůžkem), koupelnu se sprchou, fén, kuchyňský kout, trezor, TV, kávovar, wi-fi a terasu s posezením a výhledem na jezero. Bungalowy pod bazénem mají v přízemí obývací pokoj s kuchyňským koutem a verandu s posezením. V prvním patře 2 pokoje z nichž jeden s patrovou postelí a jednolůžkem a druhý se dvěma lůžky.

Zvířata: malí psi jsou povoleni na vyžádání - 10,00 € za noc, bez krmiva - uveďte prosím při rezervaci

Kuchyň: na vyžádání je k dispozici vegetariánská, veganská, bezlepková a bezlaktózová kuchyně

Možnost přiobjednání polopenze (více info v CK)

Příjezd možný ve středu a v sobotu, pobyty od 3 nocí (kromě hlavní sezony - 7 nocí)

Villaggio Casa e Lago akceptuje platbu kreditní kartou: Visa a Mastercard

Dětská postýlka: za poplatek cca € 10,00 / den, platí se na místě

Minigolf za poplatek cca € 5,00 / hra (2 hole + míček)


CHECK-IN: od 15:00 hod.

CHECK-OUT: do 10:00 hod.

POBYTOVÁ TAXA: cca € 1,00 na osobu, platí se na místě v hotelu


V případě obsazení pokoje 2 plně platícími osobami obdrží děti na přistýlce následující slevu:
  • od 0 - 1 let 100% (ubytování)
  • od 2 - 6 let 70% (ubytování)
  • od 7 - 14 let 50% (ubytování)
  • >15 let 30% (ubytování)

Město Malcesine se svým historickým centrem, dlouhou promenádou, menšími plážemi a vynikajícími restauracemi je jedním z nejkrásnějších a nejoblíbenějších měst u jezera Lago di Garda. Leží na jeho východním pobřeží, severně od města Garda. Vyjeďte si panoramatickou lanovkou na horu Monte Baldo (2.218 m.n.m.), tyčící se přímo nad městem Malcesine. Otevře se Vám odsud pohled na celé jezero. Je výborným cílem pro nadšence horské turistiky a kolařů. Z vrchu můžete jet po hřebenech směrem na Torbole či opačným směrem na Torri del Benaco.


V historickém centru propleteném úzkými uličkami s řadou barů, kaváren, obchodů a restaurací určitě zavítejte na hrad Scaligerů, z jehož věže se naskýtá překrásný výhled na okružní zdi tří nádvoří a na jezero Lago di Garda. Hrad Scaligerů s opevněním a středověkou věží pochází ze 13. století a byl vyhlášen národní památkou. V centru města naleznete také Kapitánský palác v gothicko-benátském stylu s nástěnnými malbami. V roce 1786 byl na místní radnici vyslýchán Wolfgang Goethe z důvodu podezření ze špionáže, neboť si kreslil skici hradu. Goethe na tento incident vzpomíná ve svém díle o cestě do Itálie. Další významné památky města Malcesine jsou kostel Santa Maria della Fontana z 11. století, kostel sv. Štěpána a radnice z 18. století.


K městu patří také malý přístav s barevnými domky, v němž kotví luxusní jachty movitých návštěvníků i tradiční rybářské loďky. Přejeďte lodí na druhou stranu do městečka citronovníků Limone sul Garda a vyzkoušejte žlutou specialitu Limoncello – likér z citrónů. Na své si zde přijdou vyznavači vodních sportů (kitesurf, windsurf, plachtění) i pěší turistiky. Jezero umožňuje příjemné koupání na oblázkových plážích s prudším vstupem do vody. Dovolená u jezera Lago di Garda - to jsou pohodové dny plné slunce, vynikající italské kuchyně, odpočinku i bohatého sportovního a kulturního vyžití.

Nové hodnocení

Emailová adresa nebude zveřejněna

Kontaktní údaje

Vaše poptávka / dotaz na nás

Prosím dejte souhlas se zpracováním osobních dat

Přečetl jsem si předpisy o ochraně osobních údajů a souhlasím se zpracováním osobních údajů Nicnezpryc dle článku 13 zákona Nr. DS-GVO 2016/679.

naposledy shlédnuté

3 noci od 3.000


Všechny nabídky