Hotel Alpenfriede

Kód: SC101038
Tyrolsko - Jerzens - Pitztal
18.05.2024 - 21.10.2024

All inclusive

Menší wellness

Animace pro děti

Hotel Alpenfriede se nachází v oblíbeném prázdninovém středisku Jerzens v údolí Pitztal (TyrolskoRakousko). Hotel Alpenfriede je vybaven recepcí, restaurací, barem, wi-fi a zahradou. Hostům je k dispozici menší wellness s parní lázní, infračervenou kabinkou, finskou saunou a relaxační místností. U hotelu je parkoviště. Hotel Alpenfriede se nachází na panoramatické pozici s výhledem do údolí a na okolní vrcholy Pitztalských Alp (Pitztaler Alpen). Nejbližší autobusová zastávka je cca 100 m od hotelu a do centra střediska Jerzens je to cca 300 m. Do hlavního města Tyrolska Innsbruck je to cca 70 km.


Stravování probíhá formou all inclusive (snídaně, oběd, svačinka, večeře). V ceně jsou alkoholické i nealkoholické nápoje (točené pivo, domácí víno, šťávy, voda, káva čaj, soft drinks). Hotelová kuchyně připravuje na vyžádání bezlepkovou a vegetariánskou stravu, pro děti dětské menu.


Ubytováni budete na pokojích s výhledem na okolní hory a do údolí. Všechny pokoje disponují vlastním sociálním zařízením, posezením, trezorem, telefonem a TV.


Léto v alpském středisku Jerzens nabízí aktivní i odpočinkovou dovolenou. Okolní přiroda láká na procházky a pěší túry po vrcholcích. Dovolená v údolí Pitztal v Tyrolsku - to jsou také vodní sporty jako rafting nebo kanyoning, horolezectví nebo mountain bike. Vyzkoušet můžete i bungee jumping. Okolí je rájem pro motorkáře. Pro tipy na výlety v Tyrolsku klikněte zde.Pokoje


Dvoulůžkový pokoj Berg (cca 15 m2, min./max. 2 osoby): sprcha / WC, fén, posezení, trezor, Sat-TV, telefon, pohled na hory, některé pokoje s balkonem, pokoje orientované na východ, výhled na hory

Dvoulůžkový pokoj Tal (cca 18 m2, min. 2 osoby / max. 3 osoby): sprcha / WC, fén, posezení, trezor, Sat-TV, telefon, pohled do údolí, některé pokoje s balkonem, pokoje orientované na jihozápad / západ, výhled do údolí

Rodinný pokoj (cca 25 m2, min. 2 osoby / max. 4 osoby): sprcha / WC, fén, posezení, trezor, Sat-TV, telefon, terasa, pohled do údolí


Minimální délka pobytu 3 noci, kromě hlavní sezony (4 noci).

Příjezd možný denně.

V hotelu se domluvíte německy a italsky.

Domácí zvířata jsou povolena (poplatek cca € 10,00 / den, platí se na místě v hotelu, nutné nahlásit předem).

Hotel akceptuje platbu kreditní kartou Visa a Mastercard.


CHECK-IN: od 15:00 hod.

CHECK-OUT: do 10:00 hod.

POBYTOVÁ TAXA: cca € 2,00 na osobu a den, platí se na místě v hotelu


V případě obsazení pokoje 2 plně platícími osobami obdrží děti na přistýlce následující slevu:
  • od 0 - 11 let 100% (ubytování)
  • od 12 - 14 let 50% (ubytování)
  • >15 let 10% (ubytování)

Jerzens je obec v Rakousku ve spolkové zemi Tyrolsko. Žije zde přibližně 975 obyvatel (údaj z roku 2018). Jedná se o oblíbené alpské středisko v údolí Pitztal s širokou nabídkou volnočasových aktivit. Oblíbeným sportem je rafting a horolezectví nebo paragliding. Vyzkoušet můžete i bungee jumping.


Jerzens je nejvýše položenou oblastí Severního Tyrolska. Rozkládá se po obou stranách řeky Pitz v nadmořské výšce 1107 m. Vrcholy Hochzeiger (2854 m), Wildgrat (2971 m) a Hoher Gemeindekopf (2771 m) leží v chráněné přírodní oblasti Riegetal. Na konci údolí Pitztal, za vrcholem Mittagskogel, se rozprostírá ledovcová oblast. Dovolená v údolí Pitztal nabízí nepřeberné možnosti na výlety po okolí či za kulturou. Z ubytování můžete zvolit apartmány bez stravování nebo hotely se stravováním. Okolí nabízí dobře značené turistické trasy a cyklostezky. Jerzens leží jen cca 10 km od obce Arzl im Pitztal. Hlavní město Tyrolska Innsbruck je odtud jen cca 70 km.


Na podzim se zde koná oblíbená slavnost zahánění dobytka z vysokohorských pastvin zpět do jejich stájí v Jerzens. Bezprostředně poté se slaví Kirchtag.


Tipy na výlety v Tyrolsku najdete zde.


  1. 9/100
    374 Hodnocení

Nové hodnocení

Emailová adresa nebude zveřejněna

Kontaktní údaje

Vaše poptávka / dotaz na nás

Prosím dejte souhlas se zpracováním osobních dat

Přečetl jsem si předpisy o ochraně osobních údajů a souhlasím se zpracováním osobních údajů Nicnezpryc dle článku 13 zákona Nr. DS-GVO 2016/679.

naposledy shlédnuté

3 noci od 3.680


Všechny nabídky