Grand Hotel Riva

Kód: SC101037
Gardské jezero - Riva del Garda
21.03.2024 - 03.11.2024

Přímo v centru

10% sleva do 31.3.

Venkovní bazén

Grand Hotel Riva se nachází v centru města Riva del Garda (Itálie), cca 100 m od jezera a jen cca 300 m od pláže. Historický hotel Grand Hotel Riva z roku 1920 je vybaven recepcí, barem, kavárnou, restaurací Bel Air, sluneční terasou, čítárnou, společenskou místností a výtahem. Pro klienty je k dispozici wellness s finskou saunou, bio saunou, parní lázní, vířivkou a relaxační místností. Možnost využití masáží a kosmetických služeb (za poplatek). U hotelu je veřejné parkoviště (za poplatek) a cca 650 m od hotelu je garáž (za poplatek). Novinkou je střešní bazén (skypool) s výhledem na město a na jezero Lago di Garda. Hotel Grand hotel Riva je moderní hotel v centru města Riva del Garda, kousek od historického náměstí a přístavu. Hotel prošel v roce 2011 rekonstrukcí. 


Stravování probíhá formou polopenze: snídaně formou bufetu a večeře o 4 chodech s možností výběru. Nechybí salátový bufet a bufet s dezerty. Restaurace Bel Air s výhledem na přístav nabízí pokrmy italské kuchyně a místní speciality.


Ubytováni budete na klimatizovaných pokojích s TV s plochou obrazovkou a minibarem. Některé z nich mají výhled na jezero. 


Grand Hotel Riva akceptuje pobyty s domácími mazlíčky.


Za výletem můžete vyrazit do nedalekého Limone sul Garda nebo Malcesine. Zábavní park Gardaland či svět filmu Movieland se nachází hodinu jízdy autem odtud. Další tipy na výlety najdete zde. Okolí je bohaté na ferraty, je rájem horolezců. Z dalších sportů můžete vyzkoušet downhill, cyklistiku, mountain bike, plachtění, windsurf, kitesurf, stand up paddling, potápění nebo paragliding.

Pokoje


Dvoulůžkový pokoj Bastione (cca 20 m2, min. / max. 2 osoby): sprcha nebo vana / WC, fén, TV, topení, klimatizace, trezor, telefon, wi-fi, minibar

Dvoulůžkový pokoj Superior (cca 23 m2, min. / max. 2 osoby): sprcha nebo vana / WC, fén, TV, topení, klimatizace, trezor, telefon, wi-fi, minibar, balkon

Rodinný pokoj Family (cca 26 m2, min. 2 osoby / max. 2 osoby + dítě, popř. 3 osoby): sprcha nebo vana / WC, fén, TV, topení, klimatizace, trezor, telefon, wi-fi, minibar

Minimální délka pobytu jsou 3 noci, kromě hlavní sezony (5 nocí).

Sleva 10% za včasnou rezervaci do 31.3.

Garáž (cca 650 m od hotelu) k dispozici za poplatek: cca € 10,00 / den (hradí se na místě v hotelu).

Veřejné parkoviště za poplatek: cca € 5,00 / den.

V hotelu se domluvíte anglicky, německy a italsky.

Hotel akceptuje pobyt s domácími mazlíčky (pouze malé velikosti, poplatek cca € 10,00 / den, hradí se na místě v hotelu).

Dětská postýlka: cca € 10,00 / den (nesmí být překročen maximální počet osob na pokoji).

Klimatizace v provozu od cca půlky června do cca půlky září.


CHECK-IN: od 15:00 hod.

CHECK-OUT: do 10:00 hod.

POBYTOVÁ TAXA: cca € 2,50 na osobu a den, platí se na místě v hotelu

V případě obsazení pokoje 2 plně platícími osobami obdrží děti na přistýlce následující slevu:
  • od 0 - 6 let 100% (ubytování)
  • od 7 - 12 let 50% (ubytování)
  • >13 let 30% (ubytování)

Riva del Garda je nejsevernějším bodem a hlavním centrem severní části jezera Lago di Garda (Itálie). Okolí města Riva del Garda připomíná norský fjord a okouzlí širokými slunečnými plážemi a nádherným panoramatem. Jde o nejdůležitější obchodní centrum v této oblasti a nabízí nepřeberné množství kulturních a jiných událostí během celého roku.


Přímo nad městem, západně, je nejvyšším vrcholem Monte Rocchetta (1.575 m.n.m.), východním směrem pak Monte Baldo (2.218 m.n.m.).


Riva del Garda je perfektním výchozím bodem pro aktivní dovolenou. Nabízí množství krásných tras pro mountain bike, pěší turistiku a nádherné panoramatické ferraty. Je ideálním místem pro windsurfingplachtění jízdu na kole po cyklostezkách kolem řeky Sarca. Mírné klima je zárukou typicky středomořské vegetace s citroníky, olivovníky, vavříny a palmami.


Centrum historického města Riva del Garda Vás uchvátí svými architektonickými památkami, náměstím s arkádami a jedinečeným scaligerským vodním hradem La Rocca s příkopem a padacím mostem. V opevnění se nachází městské muzeum Museo Civico se sbírkami o historii města a oblasti. Středem města je Piazza 3 Novembre se symbolem města – středověkou kamennou věží Torre Apponale o výšce 34 m. V západní části náměstí se nachází Palazzo Pretorio z roku 1375 a Palazzo del Proveditore z konce 15. st, dnes sídlem radnice. Město je střeženo hradební věží Bastione di Riva. O kousek výš najdete kostelík St. Barbara, ke kterému si můžete udělat příjemný výlet. Ve městě Riva del Garda byly nalezeny pozůstatky z dob Římské říše, jako např. „Terme Romane“. Do centra města vedou dvě brány: Porta San Michele ze 13. st. a Porta San Marco z 11. st. Na pěší zóně s řadou módních butiků a obchodů s obuví, restaurací a penzionů podél hlavní ulice Viale Dante Alighieri je vždy čilý ruch. K posezení po dni plném adrenalinu zve bezpočet restaurací a kaváren ve všech zákoutích starého města. Každou 2. a 4. středu v měsíci se zde konají trhy, kde si můžete koupit čerstvou zeleninu a ovoce, sýry, boty, tašky a různé druhy suvenýrů.


Další tipy na výlety po okolí najdete zde.

Nové hodnocení

Emailová adresa nebude zveřejněna

Kontaktní údaje

Vaše poptávka / dotaz na nás

Prosím dejte souhlas se zpracováním osobních dat

Přečetl jsem si předpisy o ochraně osobních údajů a souhlasím se zpracováním osobních údajů Nicnezpryc dle článku 13 zákona Nr. DS-GVO 2016/679.

naposledy shlédnuté

3 noci od 5.850


Všechny nabídky