Park Hotel Oasi

Kód: SC101072
Gardské jezero - Garda
23.03.2024 - 26.10.2024

10% sleva do 29.2.

Venkovní bazén

Děti do 6 let zdarma

Parc Hotel Oasi se nachází na klidném místě v letovisku Garda u jezera Lago di Garda (Itálie). Do centra města Garda a k jezeru je to cca 1,5 km. Parc Hotel Oasi je ideální pro podnikání výletů do okolí, např. do města Verona nebo Benátky (it. Venezia). Parc Hotel Oasi disponuje celkem 126 pokoji a je vybaven recepcí, společenskou místností, výtahem, restaurací, pizzeriíí, barem a kavárnou. Hostům je k dispozici venkovní bazén se slunečníky a lehátky (do vyčerpání kapacit), dětský bazén a zahrada. U hotelu je bezplatné parkoviště (do vyčerpání kapacit).


Parc Hotel Oasi nabízí stravování formou polopenze (snídaně formou bufetu, večeře o 3 chodech s možností výběru, salátový bufet). Hotelová kuchyně připravuje na výžádání bezlepkovou a vegetariánskou stravu.


Ubytováni budete na pokojích s vlastním sociálním zařízením, TV, telefonem, klimatizací a balkonem nebo terasou.


Dovolená v letovisku Garda bude plná nezapomenutelných zážitků. V okolí města Garda se nachází jeden z největších zábavních parků Gardaland, dále svět filmu Movieland a aquapark Canevaworld. Zajeďte si do města Romea a Jůlie Verony s historickým centrem a koloseem, kde se pořádají opery pod širým nebem. Vydejte se do Benátek (it. Venezia) - města na vodě nebo do Milána (it. Milano) - města módy. Kolem jezera vede krásná promenáda, která vás zavede do města červeného vína Bardolino. Na severu města se nachází krásné pláže a záliv Punta San Vigilio. Další tipy na výlety najdete zde.


Pokoje


Dvoulůžkový pokoj Standard (ca. 16 m², min. 2 osoby / max. 4 osoby): sprcha / WC, fén, trezor, Sat-TV, telefon, klimatizace, balkon nebo terasa

Domácí zvířata: nejsou povolena

Wi-fi: ve veřejných prostorách zdarma, na pokoji za poplatek, dle ceníku na recepci

Parkoviště: zdarma, do vyčerpání kapacit

Kreditní karty: hotel akceptuje platbu kreditní kartou Visa a Mastercard

V hotelu se domluvíte: německy, anglicky, italsky

Příjezd: možný denně, min. délka pobytu jsou 3 noci

Sleva 10% za včasnou rezervaci do 29.2.

Dětská postýlka: na vyžádání, za poplatek cca € 10,00 / den, platí se na místě v hotelu

Klimatizace: v provozu v červenci a v srpnu (dle uvážení vedení hotelu)


CHECK-IN: od 15:00 hod.

CHECK-OUT: do 10:00 hod.

POBYTOVÁ TAXA: cca € 2,50 na osobu a den, platí se na místě v hotelu


V případě obsazení pokoje 2 plně platícími osobami obdrží děti na přistýlce následující slevu:
  • od 0 - 5 let 100% (ubytování)
  • od 6 - 11 let 50% (ubytování)
  • >12 let 30% (ubytování)

Půvabné rekreační středisko Garda leží v okouzlující zátoce na východním pobřeží jezera Lago di Garda, přibližně 35 km od města Verona (provincie Veneto / Benátsko). Dominuje mu impozantní skalní hrot zvaný Rocca, ze kterého je překrásný výhled na jezero, a na severu horský masív Monte Baldo (2.218 m), na jehož vrcholek vede panoramatická 380° lanovka a nabízí nepřeberné množství stezek pro pěší turistiku. Z původní rybářské vesničky se dochoval dok u paláce z 15. století Loggia della Losa a poustevna ze 17. století, Eremo dei Camoldolesi (otevřená pouze pro modlitby). Garda je město, které dalo název celému jezeru, dříve známé jako Benacus nebo Benaco. Garda patří k nejoblíbenějším prázdninovým destinacím. Historie města sahá až do doby bronzové. Dokladem toho jsou zbytky domů na kůlech „le palafitte“ a kresby tzv. „graffiti“ na hoře Monte Luppia, zobrazující zvířata, rytíře, války, stromy a labyrinty. Staré centrum stále nese kouzlo tohoto středověkého města s malými barevnými domky, které lemují úzké uličky. Garda je malebné město plné romantických náměstí, úzkých uliček se spoustou obchůdků, restaurací a kavárniček a krásným přístavem. V Gardě se dochovalo mnoho vil a paláců, za zmínku stojí Palazzo dei Capitani, Villa Alberini, Villa Canossa a poustevna San Giorgio na skále. Na sever od Gardy je záliv Punta San Vigilio patřící k nejkouzelnějším místům jezera Lago di Garda. Jedná se o malý poloostrov s kaplí, penzionem, vilou, malým přístavem a krásnou zátokou Baia delle Sirene s plážemi a azurovou vodou. Na jih od Gardy vás nádherná promenáda podél jezera zavede do městečka Bardolino (cca 3 km od Gardy), známé též díky červenému vínu, které se zde pěstuje. Po cestě narazíte na řadu barů s osvěžujícími nápoji a lavičky, které vybízí k posezení a kochání se jedinečným pohledem na jezero. Užijte si nádherného západu slunce u typického italského nápoje „Spritz“ nebo „Hugo“. V městečku Garda se konají každý pátek od 8.00 do 13.00 trhy, kde si můžete koupit čerstvou zeleninu a ovoce, sýry, boty, tašky a různé druhy suvenýrů.


Garda má výbornou polohu pro podnikání výletů do okolních měst jako Verona, Miláno nebo Benátky. Pro tipy na výlety klikněte zde


Dovolená u jezera Lago di Garda bude plná odpočinku a nezapomenutelných zážitků.

Nové hodnocení

Emailová adresa nebude zveřejněna

Kontaktní údaje

Vaše poptávka / dotaz na nás

Prosím dejte souhlas se zpracováním osobních dat

Přečetl jsem si předpisy o ochraně osobních údajů a souhlasím se zpracováním osobních údajů Nicnezpryc dle článku 13 zákona Nr. DS-GVO 2016/679.

naposledy shlédnuté

3 noci od 4.700


Všechny nabídky