Hotel Sole

Kód: SC101135
SGardské jezero - Malcesine
21.03.2024 - 02.11.2024

Jen 50 m od jezera

Venkovní bazén

10% sleva do 31.3.

Hotel Sole se nachází v Malcesine přímo u jezera Lago di Garda (Itálie), od kterého ho odděluje pouze silnice Gardesana. Jezero Lago di Garda je největším italským jezerem, na kterém se rozprostírají malé ostrůvky. Hotel Sole s celkem 59 pokoji je vybaven recepcí, barem, kavárnou, restaurací, výtahem a sluneční terasou. Hostům je k dispozici menší wellness (sauna, vířivka a relaxační místnost), venkovní bazén a louka s lehátky. Pro děti je připravena animace (červenec-srpen). K hotelu patří dětské hřiště. Hned u hotelu je škola pro surf, windsurf, kitesurf a plachtění. Turistický autobus do Malcesine a zpět zastavuje přímo před hotelem. Hotel Sole nemá vlastní parkoviště, pouze garáž (za poplatek). V okolí se ale dají najít parkovací místa zdarma. Hotel Sole akceptuje pobyt s domácími mazlíčky. U hotelu je nabíjecí stanice pro elektroauta.


Stravování probíhá formou all inclusive (snídaně, oběd, večeře), nápoje 12:00 - 22:00 hod. zdarma. Hotelová kuchyně na vyžádání připravuje bezlepkovou a vegetariánskou stravu.


Ubytováni budete na pokojích s vlastním sociálním zařízením, TV, telefonem a trezorem. Některé pokoje mají výhled na jezero, jiné na louku s bazénem.


Dovolená u jezera Lago di Garda je plná zábavy a sportovního vyžití. Vyjeďte si lodí po jezeře nebo lanovkou na horu Monte Baldo. Podívejte se do některých z oblíbených letovisk jako GardaBardolinoLimone sul Garda nebo Riva del Garda. Najdete zde nepřeberné množství nabídek z vodních sportů jako kitesurf, surf, windsurf, plachtění nebo potápění. Okolí je bohaté na ferraty a pěší trasy. Tipy na výlety po okolí najdete zde


Pokoje


Dvoulůžkový pokoj Economy (ca. 18 m², min. 2 osoby / max. 3 osoby): sprcha/WC, fén, klimatizace, trezor, telefon, TV, wi-fi

Dvoulůžkový pokoj Superior (ca. 23 m², min. 2 osoby / max. 3 osoby): sprcha/WC, fén, klimatizace, trezor, telefon, TV, wi-fi, balkon, postranní výhled na jezero

Dvoulůžkový pokoj Panorama (ca. 19 m², min. / max. 2 osoby): sprcha/WC, fén, klimatizace, trezor, telefon, TV, wi-fi, balkon, výhled na jezero

Rodinný pokoj Family (ca. 28 m², min. 2 osoby / max. 4 osoby): sprcha/WC, fén, klimatizace, trezor, telefon, TV, wi-fi, balkon, postranní výhled na jezero

Příjezd: možný denně, min. délka pobytu 3 noci (kromě hlavní sezony - 5 nocí).

Domácí zvířata: pouze menší velikosti, nutné nahlásit předem, poplatek € 10,00 / den, hradí se přímo v hotelu (psi nesmí do restaurace)

Parkování: hotel nemá vlastní parkoviště, pouze garáž za poplatek € 5,00 / den

Dětská postel: k dispozici za poplatek € 10,00 / den, nutné nahlásit předem

Animace pro děti: pro děti od 3-13 let, v měsících červenec a srpen

Hotelová kuchyně: regionální jídla, na vyžádání připravuje vegetariánskou a bezlepkovou stravu

Platba kreditní kartou: Visa, Mastercard

V hotelu se domluvíte: anglicky, německy a italsky.

Wi-fi: v ceně po celém hotelu

Shuttlebus: turistický autobus do centra města Malcesine a zpět (za poplatek), zastávka přímo u hotelu

Pláž: přímé spojení s pláží skrz podchod

Škola plachtění, surf, kitesurf, windsurf: přímo u hotelu (za poplatek)

Sleva 10% při včasné rezervaci do 31.3. 


CHECK-IN: od 15:00 hod.

CHECK-OUT: do 10:00 hod.

POBYTOVÁ TAXA: cca € 2,00 za osobu a den, platí se na místě v hotelu


V případě obsazení pokoje 2 plně platícími osobami obdrží děti na přistýlce následující slevu:
  • od 0 - 1 let 100% (ubytování)
  • od 2 - 7 let 70% (ubytování)
  • od 8 - 11 let 50% (ubytování)
  • >12 let 30% (ubytování)

Město Malcesine se svým historickým centrem, dlouhou promenádou, menšími plážemi a vynikajícími restauracemi je jedním z nejkrásnějších a nejoblíbenějších měst u jezera Lago di Garda. Leží na jeho východním pobřeží, severně od města Garda. Vyjeďte si panoramatickou lanovkou na horu Monte Baldo (2.218 m.n.m.), tyčící se přímo nad městem Malcesine. Otevře se Vám odsud pohled na celé jezero. Je výborným cílem pro nadšence horské turistiky a kolařů. Z vrchu můžete jet po hřebenech směrem na Torbole či opačným směrem na Torri del Benaco.


V historickém centru propleteném úzkými uličkami s řadou barů, kaváren, obchodů a restaurací určitě zavítejte na hrad Scaligerů, z jehož věže se naskýtá překrásný výhled na okružní zdi tří nádvoří a na jezero Lago di Garda. Hrad Scaligerů s opevněním a středověkou věží pochází ze 13. století a byl vyhlášen národní památkou. V centru města naleznete také Kapitánský palác v gothicko-benátském stylu s nástěnnými malbami. V roce 1786 byl na místní radnici vyslýchán Wolfgang Goethe z důvodu podezření ze špionáže, neboť si kreslil skici hradu. Goethe na tento incident vzpomíná ve svém díle o cestě do Itálie. Další významné památky města Malcesine jsou kostel Santa Maria della Fontana z 11. století, kostel sv. Štěpána a radnice z 18. století.


K městu patří také malý přístav s barevnými domky, v němž kotví luxusní jachty movitých návštěvníků i tradiční rybářské loďky. Přejeďte lodí na druhou stranu do městečka citronovníků Limone sul Garda a vyzkoušejte žlutou specialitu Limoncello – likér z citrónů. Na své si zde přijdou vyznavači vodních sportů (kitesurf, windsurf, plachtění) i pěší turistiky. Jezero umožňuje příjemné koupání na oblázkových plážích s prudším vstupem do vody. Dovolená u jezera Lago di Garda - to jsou pohodové dny plné slunce, vynikající italské kuchyně, odpočinku i bohatého sportovního a kulturního vyžití.

Nové hodnocení

Emailová adresa nebude zveřejněna

Kontaktní údaje

Vaše poptávka / dotaz na nás

Prosím dejte souhlas se zpracováním osobních dat

Přečetl jsem si předpisy o ochraně osobních údajů a souhlasím se zpracováním osobních údajů Nicnezpryc dle článku 13 zákona Nr. DS-GVO 2016/679.

naposledy shlédnuté

3 noci od 5.500


Všechny nabídky