Camping Baia Verde

Kód: SC101115
Gardské jezero - Manerba del Garda (BS)
29.03.2024 - 05.10.2024

Přímo u jezera

Venkovní bazén

5% sleva do 29.2.

Camping Baia Verde se nachází v letovisku Manerba del Garda přímo u jezera Lago di Garda v Itálii. Manerba del Garda patří k oblíbeným turistickým destinacím. Je ideálním místem pro rodiny s dětmi. Okolí nabízí spoustu sportovního vyžití, turistické trasy, cyklotrasy, vodní sporty jako windsurfing, kitesurfing, plachtěni a potápění. Podél promenády se nachází spousta barů a občerstvení. K vybavení kempu Baia Verde patří vstupní hala s recepcí, bar, kavárna, restaurace, pizzerie, minimarket, dětské hřiště, park, hřiště na volejbal, venkovní bazén s pool barem, lehátky a slunečníky a parkoviště. Kemp povoluje pobyt s domácími mazlíčky. Nadšenci golfu si mohou zahrát na cca 5 km vzdáleném golfovém hřišti Gardagolf. 


V okolí můžete navštívit město Romea a Julie - Verona s arénou, kde se konají opery pod širým nebem. Za nákupy můžete vyrazit do města Peschiera del Garda nebo Mantova, kde najdete spoustu nákupních center a outletů. Za návštěvu stojí jeden z největších zábavních parků v Evropě - Gardaland, svět filmu Movieland nebo acquapark Canevaworld. Určitě si nenechte ujít procházku po místních útesech s úžasným výhledem na jezero nebo si zajeďte lodí k ostrovu Isola del Garda. Dovolená v kempu Baia Verde se postará o nezapomenutelné zážitky. Další tipy na výlety najdete zde.


Ubytování


Mobilní dům Charme (ca. 24 m², min. 2 osoby / max. 5 osob): 2 ložnice (jedna s manželskou postelí a druhá se 2 lůžky), 1 x zavěšená postel (max. 50 kg), koupelna nebo 2 koupelny (jedna se sprchou a fénem a druhá se záchodem a umyvadlem), kuchyně s kuchyňským koutem a rozkládacím kaučem. K vybavení kuchyně patří umyvadlo, nádobí, vařič, kávovar, lednička s mražákem, stůl s židlemi. Na terase je stůl s židlemi a 2 lehátka. Mobilní domky mají klimatizaci (za poplatek) a připojení wi-fi.


Mobilní dům Suite Deluxe (ca. 32 m², min. 2 osoby / max. 5 osob): 2 ložnice (jedna s manželskou postelí a druhá se 2 lůžky), 1 x zavěšená postel (max. 50 kg), 2 koupelny, kuchyně s kuchyňským koutem a rozkládacím kaučem. K vybavení kuchyně patří umyvadlo, nádobí, vařič, kávovar, mikrovlnka, lednička s mražákem, stůl s židlemi. Na terase je stůl s židlemi a 2 lehátka. Mobilní domky mají klimatizaci (za poplatek) a připojení wi-fi.


Mobilní dům Family Deluxe (ca. 32 m², min. 2 osoby / max. 6 osob): 3 ložnice (jedna s manželskou postelí a dvě další s oddělenými lůžky), koupelna, kuchyň s kuchyňským koutem a rozkládacím kaučem. K vybavení kuchyně patří vařič, umyvadlo, nádobí, kávovar, moka na espresso, mikrovlnka, lednička s mražákem, stůl se židlemi. Na terase je stůl s židlemi a 2 lehátka. Mobilní domky mají klimatizaci (za poplatek) a připojení wi-fi.


Mobilní dům Elite (ca. 32 m², min. 2 osoby / max. 6 osob): 3 ložnice (jedna s manželskou postelí a dvě další s oddělenými lůžky), koupelna, kuchyň s kuchyňským koutem a rozkládacím kaučem. K vybavení kuchyně patří vařič, umyvadlo, nádobí, kávovar, moka na espresso, mikrovlnka, lednička s mražákem, stůl se židlemi. Na terase je stůl s židlemi a 2 lehátka. Mobilní domky mají klimatizaci (za poplatek) a připojení wi-fi.


Domácí zvířata povolena: (nepovolena v Family Deluxe a Suite Deluxe) - za poplatek cca € 9,00 / den, povoleno pouze 1 domácí zvíře na mobilní dům

Parkoviště: bez poplatku pro jedno auto, každé další za poplatek € 4,00 až 8,00 / den (v závislosti na sezóně), do vyčerpání kapacit

Kreditní karty: Visa, Mastercard (neakceptují Amex a Diners)

V hotelu se dorozumíte: anglicky, německy a italsky

Dětská postýlka (pro děti do 2,9 let): cca € 3,00 / den (nesmí být překročen max. počet osob na pokoj / mobilní dům)

Dětská židle: cca € 3,00 / den, platí se na místě

Minimální délka pobytu: 3 noci (kromě hlavní sezony - 7 nocí)

Sleva: 5% při včasné rezervaci do 29.2.

Pračka / Sušička: cca € 3,00

Možnost zapůjčení mountain bike: za poplatek, cca 3 km od kempu.

Topení / klimatizace: za poplatek € 5,00 / den

Důležitá informace: ložní prádlo vzít s sebou nebo možnost zapůjčení za poplatek cca € 6,00 za osobu (k vypůjčení na recepci). Ručníky vzít s sebou nebo k zapůjčení cca € 6,00 / osoba. Utěrky je potřeba vzít s sebou. Klimatizace / topení za poplatek cca € 5,00 / den. 

Vratná kauce: € 100,00 za mobilní dům k uhrazení v hotovosti v den příjezdu na recepci

Check-in: 15:00 - 20:00 hod.


CHECK-IN: od 15:00 hod.

CHECK-OUT: do 10:00 hod.

POBYTOVÁ TAXA: € 1,10 na osobu (od 14 let), platí se na místě v kempu


Letovisko Manerba del Garda leží na jihovýchodě jezera Lago di Garda v Itálii. Nejedná se o jednu vesnici, ale o 7 sdružených frakcí: Solarolo, Montinelle, Balbiana, Pieve, Trevisago, Campagnola a Gardoncino. Tato oblast je velmi úrodným regionem, známý především díky pěstování oliv a vína. Velmi oblíbená je místní pláž Lido di Manerba. Nedaleko od této pláže ční dlouhý, velmi úzký útes Punta Belvedere. Na severním konci se noří metr pod hladinu, aby se pak znovu objevil jako ostrov San Biagio, ke kterému je možné se probrodit vodou. Ve vesnici Montinelle můžete navštívit archeologické muzeum, které vystavuje nálezy odkryté v okolí Manerby.


V okolí Manerby del Garda si určitě udělejte výlet k místním útesům a na pahorek Rocca di Manerba (216 metrů nad mořem), odkud budete mít jedinečný výhled na záliv u Manerba del Garda a kopcovitou krajinu Valtenesi. Při dobrém počasí dohlédnete dokonce až nejsevernějšímu bodu jezera - na město Riva del Garda


Cestu k útesům a pahorku Rocca di Manerba začněte nejlépe v Montielle. Odtud vede značená stezka o délce cca 1,5 kilometru. Můžete zvolit i pohodlnější cestu autem, kdy je možné vyjet po velice úzké silnici k parkovišti u svahu, z něhož vede stezka k vrcholovému kříži. V jeho okolí jsou archeologické vykopávky místního hradu z cca. 8. století. Zničen byl zhruba v 18. století.


Z dalších výletů doporučujeme výlet lodí k ostrovu Isola del Garda. Na ostrově můžete navštívit vilu v novogotickém-benátském stylu navrženou architektem Luigim Rovelli na počátku 20. století. Kochat se můžete upravenými parky a zahradami se subtropickými rostlinami a jedinečnými květinami. K ostrovu Isola di San Biagio se probrodíte pěšky.


V Manerba del Garda se koná každý pátek od 08:00 do 13:00 tradiční trh s regionálními produkty a specialitami. Najdete ho v ulici Viale della Rimembranza, nedaleko místního kostela.


Z dalších výletů doporučujeme navštívit město Romea a Julie - Verona, město vína - Bardolino nebo vyrazit za nákupy do outletů a velkých nákupních center u města Peschiera del Garda nebo Mantova. 


  1. 9/100
    47 Hodnocení

Nové hodnocení

Emailová adresa nebude zveřejněna

Kontaktní údaje

Vaše poptávka / dotaz na nás

Prosím dejte souhlas se zpracováním osobních dat

Přečetl jsem si předpisy o ochraně osobních údajů a souhlasím se zpracováním osobních údajů Nicnezpryc dle článku 13 zákona Nr. DS-GVO 2016/679.

naposledy shlédnuté

3 noci od 3.570


Všechny nabídky