Arco Smart Hotel

Kód: SC101025
Gardské jezero - Arco
21.03.2024 - 02.11.2024

All inclusive

Venkovní bazén a wellness

10% sleva do 31.3.

Arco Smart Hotel se nachází v historickém centru oblíbeného letoviska Arco na serveru jezera Lago di Garda (Itálie). Arco Smart Hotel je vybaven recepcí, vstupní halou, výtahem, barem, restaurací, kolárnou, sluneční terasou, zahradou a venkovním bazénem se slunečníky a lehátky. Pro děti je zde dětský koutek. Hostům je k dispozici wellness s finskou saunou, bio saunou, vířivkou, parní lázní a relaxační místností. Za poplatek je možné využít solárium, masáže a kosmetické služby. U hotelu je parkoviště a garáž.


Ubytováni budete na moderně zařízených pokojích, některé s balkonem a výhledem na hrad a jeho okolí. Arco Smart Hotel disponuje celkem 49 pokoji pro 2-4 osoby, s vlastním sociálním zařízením. Stravování probíhá formou all inclusive (snídaně, oběd, svačinka, večeře - vše formou bufetu) včetně nápojů. Tešit se můžete na regionální kuchyni. Na vyžádání možnost přípravy vegetariánské a bezlepkové stravy. Pro děti je k dispozici dětské menu.


Hotel akceptuje pobyt s domácími mazlíčky. 


Jezero Lago di Garda a pláž jsou od hotelu vzdáleny cca 4 km. 


Pokoje


Dvoulůžkový pokoj Basic (16-18 m2, min. / max. 2 osoby): sprcha nebo vana / WC, fén, trezor, telefon, TV Sat, wi-fi, minibar, klimatizace (cca červen až žáří)

Dvoulůžkový pokoj Superior (24 m2, min. / max. 2 osoby): sprcha nebo vana / WC, fén, trezor, telefon, TV Sat, wi-fi, minibar, klimatizace (cca červen až žáří), balkon 

Dvoulůžkový pokoj s max. 1 přistýlkou Family Triple (cca 18-20 m2, min. 2 osoby / max. 3 osoby): sprcha nebo vana / WC, fén, trezor, telefon, TV Sat, wi-fi, minibar, klimatizace (cca červen až žáří), balkon 

Dvoulůžkový pokoj s max. 2 přistýlkami Family room (cca 25 m2, min. 2 osoby / max. 4 osoby): sprcha nebo vana / WC, fén, trezor, telefon, TV Sat, wi-fi, minibar, klimatizace (cca červen až žáří) 

Příjezd je možný denně, min. délka pobytu jsou 3 noci (kromě hlavní sezony - min. 5 nocí).

Domácí zvířata povolena za poplatek cca € 5,00 / den (platí se na místě v hotelu), vstup do jídelního sálu zakázán

Dětská postýlka: cca € 10,00 / den (je nutno objednat předem, hradí se na místě v hotelu)

Hotel akceptuje platbu kreditní kartou Mastercard a Visa.

Možnost zapůjčení kol (za poplatek, více info v hotelu).

V hotelu se domluvíte anglicky, německy a italsky.

Wi-fi k dispozici zdarma.

Masáže a kosmetické služby za poplatek (více info v hotelu).

Minibar a telefon za poplatek, dle konzumace / protelefonovaných minut.

Sleva 10% za včasnou rezervaci do 31.3.


CHECK-IN: od 16:00 hod.

CHECK-OUT: do 10:00 hod.

POBYTOVÁ TAXA: cca € 2,50 za osobu a den, platí se na místě v hotelu


V případě obsazení pokoje 2 plně platícími osobami obdrží děti na přistýlce následující slevu:
  • od 0 - 1 let 100% (ubytování)
  • od 2 - 6 let 70% (ubytování)
  • od 7 - 12 let 50% (ubytování)
  • >13 let 30% (ubytování)

Arco je oblíbené letovisko na severu největšího italského jezera Lago di Garda, cca 4 km od historického města Riva del Garda (Itálie). V současné době je Arco známé spíše jako výchozí bod pro horskou turistiku, cykloturistiku a lezení ve skalách. V historickém centru města Arco protkaném úzkými uličkami s obchůdky se sportovními potřebami a módními butiky či restauracemi, narazíte na kostel Svaté Marie, fontanu del Mosé, městské Casino či kostel Svaté Anny. Rozhodně si nenechte ujít návštěvu botanické zahrady Arboreto, která je domovem přes 150 druhů rostlin, včetně obřích mamutích stromů a známé Jeskyně Patone. Symbolem města Arco je středověký hrad ze 12. století, ke kterému se dostanete po cca 20 minutách chůze skrz olivový háj. Z vrcholu se můžete kochat úžasným výhledem na město a jeho okolí, údolí řeky Sarca a na samotné jezero Lago di Garda. Hrad je otevřený po celý rok a v létě jsou zde pořádána mnohá hudební a divadelní představení.


Arco je především městem sportu. Každoročně se zde na přelomu srpna a září koná Rock Master – mezinárodní horolezecký festival. Arco lze směle považovat za jedno z center lezeckých oblastí v Evropě. Skalní stěny, které obklopují město, jsou opravdovým rájem pro horolezce a milovníky volného lezení. Po úbočích, či v úplné blízkosti jezera jsou rozesety perfektně vybavené lezecké cesty (ferraty) pro začátečníky i pokročilé. Z daších sportů jsou oblíbené plachtění, kitesurf, windsurf, stand up paddle, yachting, rybolov, paragliding, downhill, mountain bike či jízda kánoí.


V městečku Arco se konají každou 1. a 3. středu v měsíci trhy, kde si můžete koupit čerstvou zeleninu a ovoce, sýry, boty, tašky a různé druhy suvenýrů.


Během letních měsíců se ve městě Arco a cca 4 km vzdálených městech Riva del Garda a Torbole konají různé akce, slavnosti, závody či festivaly – např. ohňostroje, závody jachet, cyklozávody, hudební festival, festivaly pro děti a další.


Okolí jezera Lago di Garda nabízí nepřeberné množství výletů. Tipy na výlety najdete zde.

Nové hodnocení

Emailová adresa nebude zveřejněna

Kontaktní údaje

Vaše poptávka / dotaz na nás

Prosím dejte souhlas se zpracováním osobních dat

Přečetl jsem si předpisy o ochraně osobních údajů a souhlasím se zpracováním osobních údajů Nicnezpryc dle článku 13 zákona Nr. DS-GVO 2016/679.

naposledy shlédnuté

3 noci od 4.400


Všechny nabídky