Bike Hotel Caravel

Kód: SC101036
Gardské jezero - Torbole (TN)
22.03.2024 - 02.11.2024

200 m od jezera

Venkovní bazén

10% sleva do 31.3.

Bike Hotel Caravel se nachází v Torbole sul Garda, pouhých 200 m od jezera Lago di Garda a pláží. Je ideální volbou pro aktivní i odpočinkovou dovolenou. Okolí nabízí řadu výletů, cyklotras, tras pro down hill a mountain bike, ferraty. Hotel se nachází v centru města Torbole. Kousek od hotelu najdete řadu barů, restaurací a obchodů. Hotel povoluje pobyt s domácími mazlíčky (za poplatek). Bike Hotel Caravel s celkem 75 pokoji je vybaven vstupní halou s recepcí, výtahem, barem, restaurací, terasou a úschovnou pro kola. U hotelu je zdarma parkoviště. V hotelu je možní si zapůjčit kola a E-bike (za poplatek). Hostům je k dispozici venkovní bazén s lehátky a slunečníky a dětský bazén. Dětské hřiště se nachází cca 100 m od hotelu.


Hotel nabízí ubytování se snídaní formou bufetu. Hotelová kuchyně připravuje na vyžádání bezlepkovou, bezlaktozovou, veganskou a vegetariánskou stravu.


Ubytováni budete na pokojích s vlastním sociálním zařízením a TV. Všechny pokoje (kromě jednolůžkových pokojů) mají balkón.


V okolí hotelu můžete podniknout výlet na hrad ve městě Arco, do nejsevernějšího města jezera Lago di Garda - Riva del Garda nebo se projet po nové cyklostezce z Limone sul Garda směrem do Riva del Garda. Projeďte se lodí po jezeře nebo si vyjeďte lanovkou na horu Monte Baldo a pokochejte se výhledem na celé Gardské jezero. Další tipy na výlety najdete zde.Pokoje


Dvoulůžkový pokoj Classic (min. 2 osoby / max. 3 osoby): sprcha / WC, fén, minibar (za poplatek, dle konzumu), el. vařič (káva, čaj), klimatizace, topení, trezor, TV, stůl, telefon, wi-fi, balkon

Dvoulůžkový pokoj Superior (min. 2 osoby / max. 3 osoby): sprcha / WC, fén, minibar (za poplatek, dle konzumu), el. vařič (káva, čaj), klimatizace, topení, trezor, TV, stůl, telefon, wi-fi, balkon

Jednolůžkový pokoj (min. / max. 1 osoba): sprcha / WC, fén, minibar (za poplatek, dle konzumu), el. vařič (káva, čaj), klimatizace, topení, trezor, TV, stůl, telefon, wi-fi, balkon

Příjezd možný denně, min. délka pobytu 1 noc (kromě hlavní sezony - 3 noci).

Sleva 15% za včasnou rezervaci do 31.1., poté 10% do 31.3.

V hotelu se domluvíte německy, anglicky a italsky.

Domácí zvířata povolena: poplatek cca € 5,00 / den, nutné uvést v rezervaci

Možnost zapůjčení kol a E-bike za poplatek (více info v hotelu).

Dětská postel k dispozici (zdarma), nutné předem objednat.

Recepce: 07:00 - 23:30 hod.


CHECK-IN: od 14:00 hod.

CHECK-OUT: do 10:00 hod.

POBYTOVÁ TAXA: cca € 2,00 za osobu (od 14 let) a den, platí se na místě v hotelu


V případě obsazení pokoje 2 plně platícími osobami obdrží děti na přistýlce následující slevu:
  • od 0 - 4 let 100% (ubytování)
  • od 5 - 13 let 50% (ubytování)
  • >14 let 30% (ubytování)

Torbole sul Garda, nacházející se v severním zálivu Gardského jezera, mezi pohořím Monte Baldo na východě a letoviskem Rival del Garda na severu, je nejvyhledávanější destinací pro windsurfisty. Torbole sul Garda v Itálii, mezinárodní plachtové a surfové centrum s bezplatnými a dobře vybavenými plážemi, je také výchozím bodem pro horskou cyklistiku a pěší turistiku. Torbole byla dříve menší rybářská vesnička. Marina je nejmalebnější koutek Torbole, se Starým úředním domem a domem "Casa Breust".


Město Torbole fascinovalo spisovatele Goetheho, který popsal jeho vítr jako zázrak přírody a okouzlující podívanou. Nadšené popisy Goetheho přivedly četné mladé malíře a básníky zapojené do Gran Tour, aby navštívili tohle překrásné místo Torbole sul Garda.


Nejpopulárnější část Torbole zachovává původní aspekt vesnice rybářů a dřevařů. Doporučujeme procházku skrz úzké uličky starého města s malebnými výhledy, kolem malého přístavu se starými budovami ze XV. století a Dům Breust. 


Díky stálé přítomnosti větru a zákazu motorových člunů a kitesurfu se stalo Torbole mekkou plachtění a surfování a centrem mezinárodního významu, skutečným rájem milovníků vodních sportů... Turistika, horolezectví a horská kola v Torbole jsou širokou škálu možností aktivit. Z Torbole vede také jedna z nejkrásnějších procházek v oblasti údolím Santa Lucia směrem k Nago, až k úpatí zříceniny Penede. Další tipy na výlety najdete zde.


  1. 99/100
    960 Hodnocení

Nové hodnocení

Emailová adresa nebude zveřejněna

Kontaktní údaje

Vaše poptávka / dotaz na nás

Prosím dejte souhlas se zpracováním osobních dat

Přečetl jsem si předpisy o ochraně osobních údajů a souhlasím se zpracováním osobních údajů Nicnezpryc dle článku 13 zákona Nr. DS-GVO 2016/679.

naposledy shlédnuté

1 noc od 1.367


Všechny nabídky