Hotel Internazionale

Kód: SC101004
Gardské jezero - Torri del Benaco
23.03.2024 - 26.10.2024

Přímo u jezera

Venkovní bazén

Menší wellness

Hotel Internazionale se nachází přímo u jezera Lago di Garda, cca 1,5 km od centra města Torri del Benaco a cca 5 km od městečka Garda (Itálie). Třípatrový hotel Internazionale, skládající se z hlavní budovy a dvou dependance, nabízí panoramatický výhled na jezero Lago di Garda, je klimatizovaný (červenec-srpen) a má celkem 95 pokojů. Hostům je k dispozici recepce, výtah (v hlavní budově), venkovní bazén, zahrada, bar, restaurace, Wi-Fi ve společných prostorách (za poplatek), internet (za poplatek), terasa, fitness a wellness centrum. V průběhu letní sezony jezdí do centra Torri del Benaco hotelový minibus (za poplatek). Ubytováni budete na pokojích s vlastním sociálním zařízením, fénem, TV/SAT, telefonem, klimatizací (červenec - srpen), topením, trezorem. Pokoje mají balkon nebo terasu. Parkování je hned u hotelu (zdarma). Stravování probíhá formou polopenze (snídaně a večeře). Na vyžádání možnost přípravy bezlepkové a vegetariánské stravy.

Do centra města Torri del Benaco se můžete vydat příjemnou procházkou podél jezera a pláží. V okolí můžete navštívit lanový park v korunách stromů v San Zeno di Montagna - "Jungle Park Adventure", zahrát si golf na golfovém hřišti Cá degli Ulivi, navštívit muzeum vína a olivového oleje nebo vinný sklep "Cantina F.lli Zeni". Za návštěvu rozhodně stojí zábavní park Gardaland, aquapark Canevaworld a Movieland (svět filmu – kombinace atrakcí, filmových show a kaskadérských přehlídek), Verona – „město Romea a Julie“ (historické centrum, Arena – opera pod širým nebem), pohoří Monte Baldo a muzeum vína či muzeum výroby olivového oleje. Jezero Garda může uspokojit i ty nejnáročnější milovníky vodních sportů a hustá síť turistických stezek a cyklostezek v nádherné přírodě nadchne všechny aktivně založené turisty. Další tipy na výlety najdete zde.

Letní dovolená u jezera Lago di Garda nabízí bohaté sportovní a kulturní vyžití i spoustu odpočinku. Určitě vyzkoušejte místní speciality a osvěžující nápoje jako Hugo či Aperol Spritz. 


Pokoje


Dvoulůžkový pokoj Standard (cca 18 m2, min. / max. 2 dospělí): sprcha/WC, fén, telefon, SAT-TV, topení, klimatizace (cca červenec - srpen), trezor, balkón nebo terasa, pokoje v hlavní budově na zadní straně

Dvoulůžkový pokoj Superior (cca 18 m2, min. / max. 2 dospělí): sprcha/WC, fén, telefon, SAT-TV, topení, klimatizace (cca červenec - srpen), trezor, balkon nebo terasa, pokoje v hlavní budově na zadní straně

Dvoulůžkový pokoj Deluxe bez výhledu na jezero (cca 18 m2, min. / max. 2 dospělí): sprcha/WC, fén, telefon, SAT-TV, topení, klimatizace (cca červenec - srpen), trezor, balkón nebo terasa, pokoje v hlavní budově na zadní straně

Dvoulůžkový pokoj Deluxe s výhledem na jezero (cca 18 m2, min. / max. 2 dospělí): sprcha/WC, fén, telefon, SAT-TV, topení, klimatizace (cca červenec - srpen), trezor, balkón nebo terasa, pokoje v hlavní budově s výhledem na jezero

Stravování začíná večeří v den příjezdu a končí snídaní v den odjezdu.

Příjezd možný denně, minimální délka pobytu 3 noci.

Hotel nemá bezbariérový přístup.

Klimatizace v provozu v měsících červenec a srpen (dle uvážení vedení hotelu).

Wi-fi za poplatek (ceník dle vývěsky v hotelu).

Domácí zvířata nejsou povolena.

Dětská postýlka: cca € 8,00 za den (platí se na místě v hotelu).

Bezplatné parkoviště u hotelu (do vyčerpání kapacit).

Hotel akceptuje platbu kreditní kartou: Visa, Mastercard.

V hotelu se domluvíte německy, italsky, anglicky.

Sleva 10% za včasnou rezervaci do 29.2.


CHECK-IN: od 15:00 hod.

CHECK-OUT: do 10:00 hod.

POBYTOVÁ TAXA: cca € 2,00 za osobu / den, platí se na místě v hotelu

Torri del Benaco je oblíbené turistické město ležící na východním pobřeží jezera Lago di Garda, cca 40 km od města Verona (provincie Veneto). Město Torri del Benaco čítá přibližně 3 023 obyvatel a skládá se z několika frakcí, mezi které patří Albisano, Pai, Crero a Ca‘ Tronconi. Malebné město Torri del Benaco nabízí široké sportovní vyžití od vodních sportů (plachtění, kanoa, vodní lyžování) přes turistiku, MTB, cyklistiku, in-line skating, horolezectví a spoustu dalšího. V neposlední řadě je proslulé i díky pestrému kulturnímu programu v letních měsících. Každé pondělí od 8.00 do 13.00 se zde koná týdenní trh, kde si můžete koupit čerstvé ovoce a zeleninu, sýry, salámy, suvenýry či oblečení.


Historické centrum města je obklopeno středověkými hradbami a věžemi. Staré centrum města tvoří dlouhá dlážděná ulice Corso Dante, kterou protínají kamenné chodníky s obchůdky a restauracemi. Na jednom konci ulice stojí znak města – hrad Scaligerů, podél jehož jedné strany se táhne dlouhý skleník s citrusovníky postavený v roce 1760. Hrad Scaligerů je dnes sídlem Národopisného muzea. Severně od obce stojí městská věž s hodinami (Torre del Comun), která sloužila ve středověku ke svolávání obyvatel města. Pokud se chystáte zajít na pláž, doporučujeme záliv Punta San Vigilio s blankytně modrou vodou, nebo nudistickou pláž, která se nachází poblíž této zátoky.


V obci Pai můžete vidět pozůstatky pevnosti, která byla srovnána se zemí římským císařem Barbarossou. V blízkosti obce Pai můžete navštívit jeskyni „La Tanella“, kde můžete obdivovat krápníky vytvořené v průběhu staletí. Obec Albisano leží nad městem Torri del Benaco a nabízí nádherný výhled na jezero Garda.


Torri del Benaco je známé díky vínu a olivovému oleji, které se zde vyrábí. Zajděte si na ochutnávku těchto specialit do místního muzea výroby olivového oleje a vína.


Torri del Benaco představuje vynikající výchozí bod pro podnikaní výletů do okolních měst jako Verona, Miláno nebo Benátky.

Nové hodnocení

Emailová adresa nebude zveřejněna

Kontaktní údaje

Vaše poptávka / dotaz na nás

Prosím dejte souhlas se zpracováním osobních dat

Přečetl jsem si předpisy o ochraně osobních údajů a souhlasím se zpracováním osobních údajů Nicnezpryc dle článku 13 zákona Nr. DS-GVO 2016/679.

naposledy shlédnuté

3 noci od 4.400


Všechny nabídky