Hotel La Limonaia

Kód: 105085
Lago di Garda - Limone
24.03.2018 - 27.10.2018
Panoramatický výhled na jezero
Venkovní bazén, dětský bazén
Děti do 6 let zdarma
Hotel
Hotel La Limonaia *** leží v klidné části na kraji malebného městečka Limone sul Garda u největšího italského jezera Lago di Garda. Zasazen do olivového háje s přírodním vodopádem a skalní kulisou Hotel La Limonaia nabízí dechberoucí pohled na jezero a okolní panorama. Celkem 160 pokojů je rozloženo v několika budovách. Hotel La Limonaia je vybaven recepcí, společenskou místností, výtahem, barem, restaurací, pizzerií, kavárnou a krytým bazénem. V horkých letních dnech se můžete osvěžit ve venkovním bazénu se slunečníky a lehátky. Pro děti je zde dětský bazén a hřiště. Wellness centrum s parní lázní, vitárium, regenerační sprchou, Kneipp bazénkem, bio saunou, ledovým vodopádem, vyhřívanou lavicí, solariem a fitness jsou za poplatek (cca 6 euro na osobu / den). Navíc si můžete dopřát i masáže nebo kosmetické služby (za poplatek). K jezeru a nejbližší pláži je to cca 800 m. Do centra města Limone sul Garda (cca 2,5 km) Vás zaveze hotelový shuttle bus (poplatek cca € 1,- na osobu) nebo se tam dostanete krásnou procházkou po klidné cestě podél jezera s výhledem na úzké uličky a hradby. Od hotelu sejděte dolů k hlavní cestě, kterou přejdete a vydáte se po ní dolů směrem k jezeru. Cestou minete ceduli s nápisem „spiaggia/centro“. Poté půjdete doprava směrem k centru. Procházka trvá zhruba 20 minut.

Ubytováni budete v elegantně zařízených pokojích s vlastním sociálním zařízením, fénem, televizí a trezorem. Každý pokoj má balkón nebo terasu s úchvatným výhledem na jezero. V restauraci hotelu si pochutnáte na italské i mezinárodní kuchyni. Dále zde najdete pizzerii, bar a hlavně vyhlídkovou terasu s jedinečným pohledem na Gardské jezero.

Stravování probíhá formou polopenze (snídaně a večeře formou bufetu). Rodiny s dětmi mohou využít dětské židle (zdarma, na vyžádání).

Město citronovníků Limone sul Garda je typické letovisko, kde si přes den můžete dopřát sluníčko a koupání na krásných plážích, večer zase příjemné procházky a ochutnávku místní kuchyně doprovázené italskými víny. Na promenádě kolem jezera můžete narazit na olivovníky, agáve, palmy a také citronovníky. Právě ty daly městečku své jméno – Limone.

Jezero Lago di Garda se nachází na severu Itálie. Romanticky se na něm rozprostírají malé ostrůvky, ke kterým vás zaveze výletní loď. Panuje zde příjemné, středomořské klima a díky příznivým povětrnostním podmínkám je Lago di Garda ideálním místem pro vodní sporty jako kitesurfing, windsurfing a plachtění. Je rájem pro milovníky mountain bike a horolezectví. Další tipy na výlety najdete zde: výlety v okolí Lago di Garda.

Pokoje
Dvoulůžkový pokoj (cca 18 m², min. 2 dospělí/max. 2 dospělí + 1 dítě): sprcha/WC, fén, SAT-TV, trezor, telefon, topení, klimatizace (cca 01.07. – 31.08.), balkón nebo terasa.
Rodinné pokoje (cca 18 m², min./max. 2 dospělí + 2 děti) jsou vybaveny podobně jako dvoulůžkové pokoje. Navíc jsou zde dvě přistýlky.
tipy:
tipy na výlety: výlet lodí do Malcesine a zpěttipy na dobré restaurace: al Pirata (Hotel Alexander)
Check-in: od 16:00 hod.
Check-out: do 10:00 hod.
Pobytová taxa: cca € 1,50 na osobu a den
V případě obsazení pokoje 2 plně platícími osobami obdrží děti na přistýlce následující slevu:
  • od 2 - 5 let 100.00%
  • od 6 - 11 let 50.00%
  • >12 let 30.00%
poloha:
lékárna: cca. 2500 m v Limone sul Gardabary: cca. 2500 m v Limone sul Gardanákupní možnosti: cca. 2500 m v Limone sul Gardavzdálenost od nejbližšího obchodu: cca. 2500 m v Limone sul Gardanadmořská výška: 60 mnemocnice: Arcoměstská doprava: cca. 150 m od hotelunejbližší výjezd z dálnice: Rovereto Sud/Lago di Garda Nordnejbližší vlakové nádraží: Roveretonejbližší letiště: Veronana kraji městapošta: cca. 2500 m v Limone sul Gardaexterní restaurace: cca. 2500 m v Limone sul Gardavzdálenost od jezera: cca. 800 m

Nové hodnocení

Emailová adresa nebude zveřejněna

Kontaktní údaje

Vaše poptávka / dotaz na nás

Prosím dejte souhlas se zpracováním osobních dat

Přečetl jsem si předpisy o ochraně osobních údajů a souhlasím se zpracováním osobních údajů dle článku 13 zákona Nr. 196/2003

naposledy shlédnuté

3 noci od 99.00 €


Všechny nabídky