Hotel Malcesine

Kód: SC101070
Gardské jezero - Malcesine
23.03.2024 - 26.10.2024

Přímo u jezera

10% sleva do 29.2.

Přímo v centru

Hotel Malcesine se nachází přímo u jezera Lago di Garda v centru města Malcesine (Itálie). Hotel Malcesine je vybaven vstupní halou s recepcí, společenskou místností, výtahem, restaurací, pizzerií, barem, kavárnou a sluneční terasou s lehátky, ze které máte dechberoucí výhled na jezero a okolní hory. U hotelu Malcesine není parkoviště. Parkovat můžete na veřejných parkovištích (cca 900 m od hotelu, za poplatek). Wi-fi je ve veřejných prostorách zdarma. 


Hotel Malcesine nabízí ubytování se snídaní formou bufetu. V hotelu je restaurace a pizzerie, kam si můžete zajít na chutný oběd či večeři. 


Ubytováni budete na pokojích s vlastním sociálním zařízením, fénem, telefonem, TV a klimatizací. 


Letní dovolená u jezera Lago di Garda nabízí bohaté sportovní a kulturní vyžití i spoustu odpočinku. Oblíbené letovisko Malcesine se pyšní nejen středověkým hradem a krásným centrem s romantickými úzkými uličkami, ale i perfektními podmínkami pro plachtěníkitesurfingwindsurfingcykloturistiku a pěší turistiku. Zábavní park Gardaland a svět filmu Movieland jsou vzdáleny jen cca 45 minut a město Verona cca 1 hodinu jízdy autem. Kousek od hotelu je k dispozici zastávka veřejného autobusu poskytující spojení s jen několik minut jízdy vzdálenými městy TorboleRiva del Garda nebo Arco. Určitě doporučujeme výlet lodí do města citronovníků Limone sul Garda, ležícím na protějším břehu a výjezd rotační kabinou lanovky na horu Monte Baldo (2 218 m.n.m.), odkud se můžete kochat nádherným výhledem na celé jezero Lago di Garda.


Jezero Lago di Garda se nachází na severu Itálie a je největším italským jezerem. Romanticky se na něm rozprostírají malé ostrůvky, ke kterým vás zaveze výletní loď. Panuje zde příjemné, středomořské klima a díky příznivým povětrnostním podmínkám je Lago di Garda ideálním místem pro vodní sporty jako kitesurfing, windsurfing a plachtění, cyklistiku, horolezectví a potápění. Okolí jezera nabízí fantastické trasy s úchvatnými výhledy na jezero pro bikery. Kdo touží po troše adrenalinu, může vyzkoušet paragliding z hory Monte Baldo. Tipy na výlety najdete zde.


Pokoje


Dvoulůžkový pokoj Standard (ca. 12 m², min. 2 osoby / max. 3 osoby): sprcha / WC, fén, TV, klimatizace

Jednolůžkový pokoj (ca. 10 m², min. / max. 1 osoba): sprcha / WC, fén, TV, klimatizace

Domácí zvířata: nepovolena

Parkoviště: u hotelu není parkoviště, nutné parkovat na veřejných parkovištích za poplatek (od € 10,00 / den)

Kreditní karty: hotel akceptuje platbu kreditní kartou Visa a Mastercard

V hotelu se domluvíte: italsky, anglicky, německy

Wi-fi: ve veřejných prostorách

Příjezd: možný denně, minimální délka pobytu 3 noci

Dětská postýlka: na vyžádání, za poplatek cca € 8,00 / den, hradí se na místě v hotelu


CHECK-IN: od 15:00 hod.

CHECK-OUT: do 10:00 hod.

POBYTOVÁ TAXA: cca € 2,00 na osobu a den (platí se na místě v hotelu)


V případě obsazení pokoje 2 plně platícími osobami obdrží děti na přistýlce následující slevu:
  • od 0 - 2 let 100% (ubytování)
  • od 3 - 11 let 50% (ubytování)
  • >12 let 30% (ubytování)

Město Malcesine se svým historickým centrem, dlouhou promenádou, menšími plážemi a vynikajícími restauracemi je jedním z nejkrásnějších a nejoblíbenějších měst u jezera Lago di Garda v Itálii. Leží na jeho východním pobřeží, severně od města Garda. Vyjeďte si panoramatickou lanovkou na horu Monte Baldo (2.218 m.n.m.), tyčící se přímo nad městem Malcesine. Otevře se Vám odsud pohled na celé jezero. Monte Baldo je výborným cílem pro nadšence horské turistiky a kolařů. Z vrchu můžete jet po hřebenech směrem do města Torbole či opačným směrem do letoviska Torri del Benaco.


V historickém centru propleteném úzkými uličkami s řadou barů, kaváren, obchodů a restaurací určitě zavítejte na hrad Scaligerů, z jehož věže se naskýtá překrásný výhled na okružní zdi tří nádvoří a na jezero Lago di Garda. Hrad Scaligerů s opevněním a středověkou věží pochází ze 13. století a byl vyhlášen národní památkou. V centru města naleznete také Kapitánský palác v gothicko-benátském stylu s nástěnnými malbami. V roce 1786 byl na místní radnici vyslýchán Wolfgang Goethe z důvodu podezření ze špionáže, neboť si kreslil skici hradu. Goethe na tento incident vzpomíná ve svém díle o cestě do Itálie. Další významné památky města Malcesine jsou kostel Santa Maria della Fontana z 11. století, kostel sv. Štěpána a radnice z 18. století. K městu patří také malý přístav s barevnými domky, v němž kotví luxusní jachty movitých návštěvníků i tradiční rybářské loďky. Přejeďte lodí na druhou stranu do městečka citronovníků Limone sul Garda a vyzkoušejte žlutou specialitu Limoncello – likér z citrónů. Na své si zde přijdou vyznavači vodních sportů (kitesurf, windsurf, plachtění) i pěší turistiky. Jezero umožňuje příjemné koupání na oblázkových plážích s prudším vstupem do vody. Dovolená v oblíbeném prázdninovém středisku Malcesine bude plná nezapomenutelných zážitků.

Nové hodnocení

Emailová adresa nebude zveřejněna

Kontaktní údaje

Vaše poptávka / dotaz na nás

Prosím dejte souhlas se zpracováním osobních dat

Přečetl jsem si předpisy o ochraně osobních údajů a souhlasím se zpracováním osobních údajů Nicnezpryc dle článku 13 zákona Nr. DS-GVO 2016/679.

naposledy shlédnuté

3 noci od 5.200


Všechny nabídky