Hotel Smeraldo

Kód: SC101122
Gardské jezero - Brenzone
20.04.2024 - 18.10.2024

Děti do 6 let zdarma

Přímo u jezera

Plážový set v ceně

Hotel Smeraldo se nachází v Brenzone, kousek od oblíbeného letoviska Malcesine u největšího italského jezera Lago di Garda (Itálie). Hotel je vybaven recepcí, barem, restaurací, výtahem, sluneční terasou, zahradou, vlastní pláží, úschovnou kol, wi-fi a parkovištěm. Hotel je ideální pro všechny milovníky vodních sportů (plachtění, kitesurfing, windsurfing, potápění), mountain bike, pěších túr nebo jen tak lenošení u vody. 


Stravování probíhá formou polopenze: snídaně formou bufetu a večeře o 3 chodech s možností výběru. Hotelová kuchyně připravuje na vyžádání bezlepkovou, vegetariánskou a bezlaktózovou stravu.


Ubytováni budete na dvoulůžkových pokojích. Pokoje s výhledem na jezero mají možnost jedné přistýlky. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením a TV.


Brenzone leží na úpatí pohoří Monte Baldo, ze kterého je úchvatný výhled na jezero a okolní pohoří. Navštivte jeden z největších zábavních parků v Evropě Gardaland, svět filmu Movieland nebo aquapark Canevaworld. Zajeďte se podívat do města citronovníků Limone sul Garda, do Bardolina - města vína nebo do Riva del Garda, nejsevernějšího bodu jezera Lago di Garda. Dovolená u jezera je plná odpočinku i sportovního vyžití, zábavy a možností výletů do okolí. Pro další tipy na výlety u jezera klikněte zde.


Pokoje


Dvoulůžkový pokoj bez výhledu na jezero (ca. 13 m², min. / max. 2 osoby): výhled do zahrady, sprcha / WC, fén, TV, telefon, rádio, psací stůl, klimatizace, topení, wi-fi, pokoje s omezeným denním světlem

Dvoulůžkový pokoj s výhledem na jezero (ca. 17 m², min. 2 osoby / max. 3 osoby): výhled na jezero, sprcha / WC, fén, TV, telefon, rádio, psací stůl, klimatizace, topení, wi-fi, trezor, balkón

Příjezd možný denně, pobyt možný od 1 noci.

Domácí zvířata povolena - poplatek € 10,00 / den, platí se na místě v hotelu. Nepovolen vstup do restaurace.

Hotel akceptuje platbu kreditní kartou (všechny kromě Amex).

Dětská postýlka: cca € 5,00 / den, platí se na místě v hotelu.

Hotelová kuchyně připravuje na vyžádání bezlepkovou, vegetariánskou a bezlaktózovou stravu.


CHECK-IN: od 14:00 hod.

CHECK-OUT: do 10:00 hod.

POBYTOVÁ TAXA: cca € 2,00 na osobu (od 11 let) a den, platí se na místě v hotelu


V případě obsazení pokoje 2 plně platícími osobami obdrží děti na přistýlce následující slevu:
  • od 0 - 5 let 100% (ubytování)
  • od 6 - 12 let 50% (ubytování)
  • >13 let 30% (ubytování)

Město Malcesine se svým historickým centrem, dlouhou promenádou, menšími plážemi a vynikajícími restauracemi je jedním z nejkrásnějších a nejoblíbenějších měst u jezera Lago di Garda (Itálie). Leží na jeho východním pobřeží, severně od města Garda. Vyjeďte si panoramatickou lanovkou na horu Monte Baldo (2.218 m.n.m.), tyčící se přímo nad městem Malcesine. Otevře se Vám odsud pohled na celé jezero. Malcesine je výborným cílem pro nadšence horské turistiky a kolařů. Z vrchu můžete jet po hřebenech směrem na Torbole či opačným směrem na Torri del Benaco.


V historickém centru Malcesine propleteném úzkými uličkami s řadou barů, kaváren, obchodů a restaurací určitě zavítejte na hrad Scaligerů, z jehož věže se naskýtá překrásný výhled na okružní zdi tří nádvoří a na jezero Lago di Garda. Hrad Scaligerů s opevněním a středověkou věží pochází ze 13. století a byl vyhlášen národní památkou. V centru města naleznete také Kapitánský palác v gothicko-benátském stylu s nástěnnými malbami. V roce 1786 byl na místní radnici vyslýchán Wolfgang Goethe z důvodu podezření ze špionáže, neboť si kreslil skici hradu. Goethe na tento incident vzpomíná ve svém díle o cestě do Itálie. Další významné památky města Malcesine jsou kostel Santa Maria della Fontana z 11. století, kostel sv. Štěpána a radnice z 18. století.


K městu patří také malý přístav s barevnými domky, v němž kotví luxusní jachty movitých návštěvníků i tradiční rybářské loďky. Přejeďte lodí na druhou stranu do městečka citronovníků Limone sul Garda a vyzkoušejte žlutou specialitu Limoncello – likér z citrónů. Na své si zde přijdou vyznavači vodních sportů (kitesurfwindsurfplachtění) i pěší turistiky. Gardské jezero umožňuje příjemné koupání na oblázkových plážích s prudším vstupem do vody.

  1. 9/100
    153 Hodnocení

Nové hodnocení

Emailová adresa nebude zveřejněna

Kontaktní údaje

Vaše poptávka / dotaz na nás

Prosím dejte souhlas se zpracováním osobních dat

Přečetl jsem si předpisy o ochraně osobních údajů a souhlasím se zpracováním osobních údajů Nicnezpryc dle článku 13 zákona Nr. DS-GVO 2016/679.

naposledy shlédnuté

1 noc od 900


Všechny nabídky