Sport Hotel Olimpo

Kód: SC101195
Gardské jezero - Garda
23.03.2024 - 26.10.2024

10% sleva do 29.2.

Venkovní bazén

Děti do 6 let zdarma

Sport Hotel Olimpo se nachází u centra města Garda, přibližně 1 km od jezera Lago di Garda (Itálie). Do centra města Garda je to cca 700 metrů, k plážím cca 1 km. Sport Hotel Olimpo je svou polohou ideálním výchozím bodem pro milovníky horské turistiky, jízdy na kole, rybolovu a vodních sportů. Sporthotel Olimpo nabízí ubytování v celkem 78 dvoulůžkových pokojích, některé s možností až 2 přistýlek. Součástí hotelu je recepce (otevřená 24 hod./den), restaurace, bar, venkovní bazén se slunečníky a lehátky, zahrada, tenisové kurty a parkoviště. Vnitřní prostory hotelu mají centrální klimatizaci (v provozu červenec-srpen), na jaře a na podzim je funkční topení. Personál na recepci hovoří anglicky, německy a italsky. Možnost připojení k wifi zdarma. Parkování je hned u hotelu (zdarma, do vyčerpání kapacit). Těšit se můžete na chutnou polopenzi (snídaně a večeře). Kousek od hotelu je autobusová zastávka.


Nedaleko hotelu (cca 3 km) se nachází 9 a 18 jamkové hřiště Cá degli Ulivi, vhodné pro začátečníky i profesionály. Naši hosté obdrží 50% slevu na green fee. Ve městě Garda je možnost pronájmu horských a jízdních kol. Kousek od hotelu jsou cyklostezky. Z přístavu Garda si můžete vyjet na výlet lodí po jezeře a navštívit letoviska jako Gardone, Toscolano MadernoDesenzano nebo Sirmione. Na své si přijdou vyznavači jachtingu, windsurfingu, kitesurfingu, potápění, canoeingu, paraglidingu, horolezectví a dalších sportovních aktivit. Oblíbené jsou též vyjížďky na koních.


Městečko Garda je skvělým místem pro Vaši letní dovolenou. Najdete tu romantická náměstí, úzké uličky s obchůdky, restaurace, kavárny a krásný přístav. Na procházku se můžete vypravit třeba na sever města, kde leží záliv Punta San Vigilio a la Baia delle Sirene, kde najdete čisté pláže a přímo azurovou vodu. Promenáda vedoucí na jih vás zavede do městečka Bardolino (cca 3 km), které je známé svým červeným vínem. Cestou se můžete osvěžit v řadě barů či jen tak posedět na lavičce a kochat se jedinečným pohledem na jezero. Na výlety se můžete vydat i mimo Gardu. Za návštěvu rozhodně stojí zábavní park GardalandCanevaworld (svět filmu - kombinace atrakcí, filmových show a kaskadérských přehlídek), Verona - "město Romea a Julie" (historické centrum, Arena - opera pod širým nebem), pohoří Monte Baldo a muzeum vína či muzeum výroby olivového oleje. Další tipy na výlety najdete zde.


Pokoje


Dvoulůžkový pokoj Standard (cca 20 m2, min. 2 osoby /max. 2 osoby + 2 děti): sprcha nebo vana/WC, fén, telefon, SAT-TV, trezor, klimatizace (v provozu červenec - srpen, dle uvážení vedení hotelu), topení, balkon nebo terasa

Hotel není bezbariérový.

Minimální délka pobytu jsou 3 noci, příjezd možný denně.

Stravování začíná večeří v den příjezdu a končí snídaní v den odjezdu.

Hotel akceptuje platbu kreditní kartou: Visa, Mastercard.

Wi-fi v lobby k dispozici zdarma, na pokojích za poplatek (více info v hotelu).

Domácí zvířata nepovolena.

V hotelu se domluvíte anglicky, německy a italsky.

Dětská postýlka k dispozici za poplatek: cca € 8,00 / den (platí se na místě v hotelu, nutné objednat předem).

Sleva 10% při včasné rezervaci do 29.2.


CHECK-IN: od 15:00 hod.

CHECK-OUT: do 10:00 hod.

POBYTOVÁ TAXA: cca € 2,50 na osobu a den, platí se na místě v hotelu


V případě obsazení pokoje 2 plně platícími osobami obdrží děti na přistýlce následující slevu:
  • od 0 - 5 let 100% (ubytování)
  • od 6 - 11 let 50% (ubytování)
  • >12 let 30% (ubytování)

Půvabné rekreační středisko Garda leží v okouzlující zátoce na východním pobřeží jezera Lago di Garda, přibližně 35 km od města Verona (provincie Veneto). Dominuje mu impozantní skalní hrot zvaný Rocca, ze kterého je překrásný výhled na jezero Lago di Garda, a na severu horský masív Monte Baldo (2.218 m), na jehož vrcholek vede panoramatická 380° lanovka a nabízí nepřeberné množství stezek pro pěší turistiku. Z původní rybářské vesničky se dochoval dok u paláce z 15. století Loggia della Losa a poustevna ze 17. století, Eremo dei Camoldolesi (otevřená pouze pro modlitby). Garda je město, které dalo název celému jezeru, dříve známé jako Benacus nebo Benaco. Garda patří k nejoblíbenějším prázdninovým destinacím. Historie města Garda sahá až do doby bronzové. Dokladem toho jsou zbytky domů na kůlech „le palafitte“ a kresby tzv. „graffiti“ na hoře Monte Luppia, zobrazující zvířata, rytíře, války, stromy a labyrinty. Staré centrum stále nese kouzlo tohoto středověkého města s malými barevnými domky, které lemují úzké uličky.


Garda je malebné město plné romantických náměstí, úzkých uliček se spoustou obchůdků, restaurací a kavárniček a krásným přístavem. V Gardě se dochovalo mnoho vil a paláců, za zmínku stojí Palazzo dei Capitani, Villa Alberini, Villa Canossa a poustevna San Giorgio na skále. Na sever od Gardy je záliv Punta San Vigilio patřící k nejkouzelnějším místům jezera Lago di Garda. Jedná se o malý poloostrov s kaplí, penzionem, vilou, malým přístavem a krásnou zátokou Baia delle Sirene s plážemi a azurovou vodou. Na jih od Gardy vás nádherná promenáda podél jezera zavede do městečka Bardolino (cca 3 km od Gardy), známé též díky červenému vínu, které se zde pěstuje. Po cestě narazíte na řadu barů s osvěžujícími nápoji a lavičky, které vybízí k posezení a kochání se jedinečným pohledem na jezero. Užijte si nádherného západu slunce u typického italského nápoje „Spritz“ nebo „Hugo“.


V městečku Garda se konají každý pátek od 8.00 do 13.00 trhy, kde si můžete koupit čerstvou zeleninu a ovoce, sýry, boty, tašky a různé druhy suvenýrů.


Garda má výbornou polohu pro podnikání výletů do okolních měst jako Verona, Miláno nebo Benátky. Další tipy na výlety najdete zde.


Nové hodnocení

Emailová adresa nebude zveřejněna

Kontaktní údaje

Vaše poptávka / dotaz na nás

Prosím dejte souhlas se zpracováním osobních dat

Přečetl jsem si předpisy o ochraně osobních údajů a souhlasím se zpracováním osobních údajů Nicnezpryc dle článku 13 zákona Nr. DS-GVO 2016/679.

naposledy shlédnuté

3 noci od 4.700


Všechny nabídky