Hotel Wind

Kód: SC101026
Gardské jezero - Malcesine (VR)
20.04.2024 - 11.10.2024

Přímo u jezera

Venkovní bazén

10% sleva do 31.3.

Hotel Wind se nachází v letovisku Malcesine na východním pobřeží největšího italského jezera Lago di Garda v Itálii. Pláž je oblázková a propojena podchodem s hotelem. Hotel Wind je vybaven vstupní halou s recepcí, barem, kavárnou, restaurací, výtahem, sluneční terasou a venkovním bazénem se slunečníky a lehátky (dle dispozice). Wi-fi je po celém hotelu zdarma. U hotelu je bezplatné parkoviště (do vyčerpání kapacit). Hotel Wind je určen pouze pro dospělé. Domácí zvířata nejsou povolena.


Ubytováni budete na pokojích s vlastním sociálním zařízením, fénem, TV a wi-fi. Na pokojích je k dispozici minibar (za poplatek, dle konzumace).


Hotel Wind nabízí ubytování se snídaní. 


Hotel Wind je ideálním cílem pro nadšence vodních sportů jako windsurfkitesurfplachtění či potápění. Škola Windsurfu se nachází pouhých 100 m od hotelu. Letní dovolená u jezera Lago di Garda nabízí bohaté sportovní a kulturní vyžití i spoustu odpočinku. Oblíbené letovisko Malcesine se pyšní nejen středověkým hradem a krásným centrem s romantickými úzkými uličkami, ale i perfektními podmínkami pro vodní sporty, cykloturistiku, horolezectví a pěší turistiku. Zábavní park Gardaland , svět filmu Movieland a akvapark Canevaworld jsou vzdáleny jen cca 45 minut a město Verona cca 1 hodinu jízdy autem. Kousek od hotelu je k dispozici zastávka veřejného autobusu poskytující spojení s jen několik minut jízdy vzdálenými městy TorboleRiva del Garda nebo Arco. Určitě doporučujeme výlet lodí do města citronovníků Limone sul Garda, ležícím na protějším břehu a výjezd rotační kabinou lanovky na horu Monte Baldo (2 218 m.n.m.), odkud se můžete kochat nádherným výhledem na celé jezero Lago di Garda.


Jezero Lago di Garda se nachází na severu Itálie a je největším italským jezerem. Romanticky se na něm rozprostírají malé ostrůvky, ke kterým vás zaveze výletní loď. Panuje zde příjemné, středomořské klima a díky příznivým povětrnostním podmínkám je Lago di Garda ideálním místem pro vodní sporty. Okolí jezera nabízí fantastické trasy s úchvatnými výhledy na jezero pro bikery. Kdo touží po troše adrenalinu, může vyzkoušet paragliding z hory Monte Baldo. Tipy na výlety najdete zde.

Pokoje


Dvoulůžkový pokoj s výhledem na hory (ca. 18m², min. / max. 2 osoby): sprcha nebo vana / WC, fén, minibar (za poplatek), Sat.-TV, wi-fi, trezor, telefon, klimatizace, balkon

Dvoulůžkový pokoj s výhledem na jezero (ca. 18 m², min. / max. 2 osoby): sprcha nebo vana / WC, fén, minibar (za poplatek), Sat.-TV, wi-fi, trezor, telefon, klimatizace, balkon

Domácí zvířata: nepovolena

Parkoviště: v ceně, do vyčerpání kapacit

Minibar na pokoji: za poplatek dle konzumace

Kreditní karty: hotel akceptuje platbu kreditní kartou Visa a Mastercard

V hotelu se domluvíte: anglicky, italsky

Wi-fi: v celém hotelu zdarma

Příjezd: možný každý den, pobyty už od jedné noci


CHECK-IN: od 16:00 hod.

CHECK-OUT: do 10:00 hod.

POBYTOVÁ TAXA: cca € 1,80 na osobu a den, platí se na místě v hotelu


Sleva dle data příjezdu:
  • Zůstaň 7 - Zaplať 6 20.04.2024 - 11.10.2024

Město Malcesine se svým historickým centrem, dlouhou promenádou, menšími plážemi a vynikajícími restauracemi je jedním z nejkrásnějších a nejoblíbenějších měst u jezera Lago di Garda v Itálii. Leží na jeho východním pobřeží, severně od města Garda. Vyjeďte si panoramatickou lanovkou na horu Monte Baldo (2.218 m.n.m.), tyčící se přímo nad městem Malcesine. Otevře se Vám odsud pohled na celé jezero. Je výborným cílem pro nadšence horské turistiky a kolařů. Z vrchu můžete jet po hřebenech směrem na Torbole či opačným směrem na Torri del Benaco.


V historickém centru propleteném úzkými uličkami s řadou barů, kaváren, obchodů a restaurací určitě zavítejte na hrad Scaligerů, z jehož věže se naskýtá překrásný výhled na okružní zdi tří nádvoří a na jezero Lago di Garda. Hrad Scaligerů s opevněním a středověkou věží pochází ze 13. století a byl vyhlášen národní památkou. V centru města naleznete také Kapitánský palác v gothicko-benátském stylu s nástěnnými malbami. V roce 1786 byl na místní radnici vyslýchán Wolfgang Goethe z důvodu podezření ze špionáže, neboť si kreslil skici hradu. Goethe na tento incident vzpomíná ve svém díle o cestě do Itálie. Další významné památky města Malcesine jsou kostel Santa Maria della Fontana z 11. století, kostel sv. Štěpána a radnice z 18. století. K městu patří také malý přístav s barevnými domky, v němž kotví luxusní jachty movitých návštěvníků i tradiční rybářské loďky. Přejeďte lodí na druhou stranu do městečka citronovníků Limone sul Garda a vyzkoušejte žlutou specialitu Limoncello – likér z citrónů. Na své si zde přijdou vyznavači vodních sportů (kitesurf, windsurf, plachtění) i pěší turistiky. Jezero umožňuje příjemné koupání na oblázkových plážích s prudším vstupem do vody. Dovolená v oblíbeném prázdninovém středisku Malcesine bude plná nezapomenutelných zážitků.

  1. 9/100
    67 Hodnocení

Nové hodnocení

Emailová adresa nebude zveřejněna

Kontaktní údaje

Vaše poptávka / dotaz na nás

Prosím dejte souhlas se zpracováním osobních dat

Přečetl jsem si předpisy o ochraně osobních údajů a souhlasím se zpracováním osobních údajů Nicnezpryc dle článku 13 zákona Nr. DS-GVO 2016/679.

naposledy shlédnuté

1 noc od 1.500


Všechny nabídky