Hotel Marco Polo

Kód: SC100997
Gardské jezero - Garda
23.03.2024 - 26.10.2024

Venkovní bazény

Výhled na jezero

10% sleva do 29.2.

Hotel Marco Polo *** se nachází v klidné panoramatické lokalitě v rozlehlém parku s nádherným výhledem na jezero Lago di Garda (Itálie). Do centra města Garda je to cca 600 m, k plážím cca 1,5 km. Hotel Marco Polo má celkem 127 pokojů rozdělených do 3 budov (hlavní budova a 2 dependance). Hotel Marco Polo je vybaven recepcí, barem, restaurací, Wi-Fi, výtahem, velkou zahradou, bazénem pro dospělé u hotelu, velkým bazénem v parku s oddělenou dětskou částí, sluneční terasou, dětským koutkem a tenisovými kurty (za poplatek). Parkování je hned u hotelu (zdarma). Hotel Marco Polo nabízí polopenzi (snídaně a večeře). Na vyžádání připravuje i bezlepkovou a vegetariánskou stravu. Hotel Marco Polo určitě doporučujeme pro rodiny s dětmi.

Městečko Garda je skvělým místem pro Vaši letní dovolenou. Najdete tu romantická náměstí, úzké uličky s obchůdky, restaurace, kavárny a krásný přístav. Na procházku se můžete vypravit třeba na sever města, kde leží záliv Punta San Vigilio a la Baia delle Sirene, kde najdete čisté pláže a přímo azurovou vodu. Promenáda vedoucí na jih vás zavede do městečka Bardolino (cca 3 km), které je známé svým červeným vínem. Cestou se můžete osvěžit v řadě barů či jen tak posedět na lavičce a kochat se jedinečným pohledem na jezero. Na výlety se můžete vydat i mimo Gardu. Za návštěvu rozhodně stojí zábavní park Gardaland, aquapark Canevaworld, a Movieland (svět filmu - kombinace atrakcí, filmových show a kaskadérských přehlídek), Verona - "město Romea a Julie" (historické centrum, Arena - opera pod širým nebem), pohoří Monte Baldo a muzeum vína či muzeum výroby olivového oleje.

Hotel Marco Polo je vhodný pro milovníky golfu. Nedaleko hotelu se nachází 9 a 18 jamkové hřiště Cá degli Ulivi, vhodné pro začátečníky i profesionály. Ve městě Garda je možnost pronájmu horských kol. Kousek od hotelu jsou cyklostezky. Z přístavu Garda si můžete vyjet na výlet lodí po jezeře a navštívit města jako Gardone, Toscolano Maderno, Desenzano nebo Sirmione. Na své si přijdou vyznavači plachtěníwindsurfingukitesurfingu, potápění, cyklistikycanyoninguparaglidinguhorolezectví a dalších sportovních aktivit. Oblíbené jsou též vyjížďky na koních. Další tipy na výlety najdete zde: výlety v okolí Lago di Garda.


Pokoje


Dvoulůžkový pokoj Standard (cca 16 m2, min. / max. 2 dospělí): sprcha/WC, fén, telefon, SAT-TV, topení, trezor, přistýlka, klimatizace, balkón nebo terasa


Dvoulůžkový pokoj Standard s přistýlkou (cca 16 m2, min. 2 dospělí / max. 2 dospělí + 1 dítě): sprcha/WC, fén, telefon, SAT-TV, topení, trezor, klimatizace, přistýlka, balkón nebo terasa

Dvoulůžkový pokoj Standard se 2 přistýlkami (cca 16 m2, min./max. 2 dospělí + 2 děti) jsou vybaveny podobně jako dvoulůžkové pokoje, disponují navíc dvěma přistýlkami

Jednolůžkový pokoj (cca 16 m2, min./max. 1 dospělý): sprcha/WC, fén, telefon, SAT-TV, topení, klimatizace, trezor, balkon nebo terasa


Příjezd možný denně, minimální délka pobytu 3 noci.

Stravování začíná večeří v den příjezdu a končí snídaní v den odjezdu.

Hotel nemá bezbariérový přístup.

Wi-fi ve společných prostorách zdarma, na pokoji za poplatek (dle info v hotelu).

Tenisové kurty za poplatek (cca 10 EUR / hod).

Dětská postýlka za poplatek: cca 8 € / den, hradí se přímo v hotelu.

Domácí zvířata nejsou povolena.

Bezplatné parkoviště u hotelu (do vyčerpání kapacit).

V hotelu se domluvíte německy, anglicky a italsky.

Hotel akceptuje platbu kreditní kartou Mastercard a Visa.

10% sleva za včasnou rezervaci do 29.2.


CHECK-IN: od 15:00 hod.

CHECK-OUT: do 10:00 hod.

POBYTOVÁ TAXA: cca 2,00 € na osobu a den, platí se na místě v hotelu

V případě obsazení pokoje 2 plně platícími osobami obdrží děti na přistýlce následující slevu:
  • od 0 - 5 let 100% (ubytování)
  • od 6 - 11 let 50% (ubytování)
  • >12 let 30% (ubytování)

Půvabné rekreační středisko Garda leží v okouzlující zátoce na východním pobřeží jezera Lago di Garda, přibližně 35 km od města Verona (provincie Veneto, Itálie). Dominuje mu impozantní skalní hrot zvaný Rocca, ze kterého je překrásný výhled na jezero, a na severu horský masív Monte Baldo (2.218 m), na jehož vrcholek vede panoramatická 380° lanovka a nabízí nepřeberné množství stezek pro pěší turistiku. Z původní rybářské vesničky se dochoval dok u paláce z 15. století Loggia della Losa a poustevna ze 17. století, Eremo dei Camoldolesi (otevřená pouze pro modlitby). Garda je město, které dalo název celému jezeru, dříve známé jako Benacus nebo Benaco. Garda patří k nejoblíbenějším prázdninovým destinacím. Historie města sahá až do doby bronzové. Dokladem toho jsou zbytky domů na kůlech „le palafitte“ a kresby tzv. „graffiti“ na hoře Monte Luppia, zobrazující zvířata, rytíře, války, stromy a labyrinty. Staré centrum stále nese kouzlo tohoto středověkého města s malými barevnými domky, které lemují úzké uličky.


Garda je malebné město plné romantických náměstí, úzkých uliček se spoustou obchůdků, restaurací a kavárniček a krásným přístavem. V Gardě se dochovalo mnoho vil a paláců, za zmínku stojí Palazzo dei Capitani, Villa Alberini, Villa Canossa a poustevna San Giorgio na skále. Na sever od Gardy je záliv Punta San Vigilio patřící k nejkouzelnějším místům jezera Lago di Garda. Jedná se o malý poloostrov s kaplí, penzionem, vilou, malým přístavem a krásnou zátokou Baia delle Sirene s plážemi a azurovou vodou. Na jih od Gardy vás nádherná promenáda podél jezera zavede do městečka Bardolino (cca 3 km od Gardy), známé též díky červenému vínu, které se zde pěstuje. Po cestě narazíte na řadu barů s osvěžujícími nápoji a lavičky, které vybízí k posezení a kochání se jedinečným pohledem na jezero. Užijte si nádherného západu slunce u typického italského nápoje „Spritz“ nebo „Hugo“.


V městečku Garda se konají každý pátek od 8.00 do 13.00 trhy, kde si můžete koupit čerstvou zeleninu a ovoce, sýry, boty, tašky a různé druhy suvenýrů.


Garda má výbornou polohu pro podnikání výletů do okolních měst jako Verona, Miláno nebo Benátky.

Nové hodnocení

Emailová adresa nebude zveřejněna

Kontaktní údaje

Vaše poptávka / dotaz na nás

Prosím dejte souhlas se zpracováním osobních dat

Přečetl jsem si předpisy o ochraně osobních údajů a souhlasím se zpracováním osobních údajů Nicnezpryc dle článku 13 zákona Nr. DS-GVO 2016/679.

naposledy shlédnuté

3 noci od 4.200


Všechny nabídky